• Ernests Voļskis

Klāt fināldiena Summer Floorball Battle turnīrā

Jau rīt tiks noskaidroti čempioni vasaras florbola turnīrā Summer Floorball Battle, savā starpā tiekoties pērnā gada čempioniem Labi Būs/R1TV.LV pret Oxdog/Špīleru brigādi. Pirms gaidāmās spēles ar komentāriem dalījās abu komandu spēlētāji Endijs Kleistrovs un Raitis Cimermanis. Spēles sākums paredzēts 20:30 Juglas vidusskolas stadionā.

foto- https://www.facebook.com/SummerFloorballBattle/


Labi Būs/R1TV.LV ceļš uz finālu

Pērnās vasaras līgas čempioni Labi Būs/R1TV.LV komandai šajā vasarā izdevies atkal iekļūt finālā. Salīdzinot ar pagājušo sezonu, komanda sastāvu pamainījusi mazliet tikai. Komandu veido spēlētāji no 1.līgas vienības FK Saulkalne un virslīgas komandas Bauska. Šajā vasarā komandā nespēlē FK Saulkalnes jauniešu paaudze, puse šo jauniešu šovasar pārstāv citu komandu vasaras līgā. Šajā vasarā komandai pievienojās spēlētāji Toms Niedre, Edgars Lujāns un Pēteris Freimanis. Labi Būs komandu jau iepriekš veidoja spēlētāji no Saulkalnes un Bauskas vienībām Edmunds Lauva, Andis Levītis, Pēteris Zeltiņš, Lauris Biezais, Kalvis Bernauts, Raitis Cimermanis, Oskars Vāvers, Māris Laicons un vārtsargs Elvis Holsts.


Labi/Būs/R1TV.LV. komanda regulārā turnīra septiņās spēlēs izcīnīja 4 uzvaras pret Baložiem, JagerTeam, Rīgas Lauvām un NND vienību. Tika piedzīvoti 3 zaudējumi pret Exel/Paw_J komandu, OldSchool komandu un otriem finālistiem Oxdog/Špīleru Brigādi.

Izslēgšanas spēlēs pirmajā kārtā līdz divām uzvarām tika apspēlēta FBK Baloži vienība 2:0. (8:5 un 8:3). Pusfinālā Labi Būs komandai pretī nāca Exel/Paw_J. Komanda, kas regularājā turnīrā ieņēma pirmo vietu. Divās sīvās spēlēs Exel/Paw_J komanda tika uzvarēta 6:4 abās spēlēs, kas nozīmēja, ka otro gadu pēc kārtas Labi/Būs komandu gaida fināls.


Komandas rezultatīvākie spēlētāji ir Edmunds Lauva ar 27 punktiem (13+14), kā arī Edgars Lujāns un Andis Levītis, abiem pa 24 punktiem. Vārtsargam Elvim Holstam ir 6. labākais metienu atvairījuma procents turnīrā.


Pirms gaidāmās finālspēles savu komentāru sniedza Labi Būs spēlētājs Raitis Cimermanis.

-Priekšā gaidāma ļoti spraiga cīņa, pretiniekos, es domāju, ir Vasaras līgas talantīgākā komanda, kurā spēlē ļoti talantīgi jaunie florbolisti, kuriem pretī noteikti liksim pieredzi. Regulārās sezonas spēļu pirmā daļa un playofu pusfināli pierādīja, ka, ja spēlējam kā komanda, tad varam uzvarēt arī ļoti spēcīgus pretiniekus! Labi Būs!Oxdog/Špīleru brigādes ceļš uz finālu

Viena no šīs sezonas interesantākajām komandām pēc sastāva Oxdgog/Špīleru brigāde, kas piedalās pirmo reizi vasaras līgas čempionātā un ir sasniegusi finālu. Komandas sastāvu veido jaunie spēlētāji no dažādām Latvijas čempionāta komandām. Endijs Kleistrovs, Maksims Černovs, Reinis Žīgurs, Toms Gredzens, Renāts Degins un Andrejs Zeltiņš no Ķekavas vienības. Mārtiņš Jānis Mende, Toms Ķeirāns, Artūrs Jansons un Rolands Alksnis no RTU/Rockets vienības. Raitis Ozols un Adrians Mihailovs no Impar Limbaži vienības. Oļegs Jačenkovs no FK Jūrmala komandas, kā arī Klāvs Jansons spēlē Oxdog/Špīleru brigādē, spēlētājs, kas nākamo sezonu pavadīs Somijā, Koove vienībā.


Regulāro čempionātu Oxdog/Špīleru brigāde iesāka ar zaudējumu Exel/Paw_J vienībai 6:9. Pēc šī zaudējuma sekoja sešu spēļu uzvaru sērija pret Rīgas Lauvām, NND, OldSchool, Fbk Baloži, JagerTeam un finālistiem Labi Būs vienību. 1/4 finālā Špīleru brigādei pretī stājās NND vienība, kas abās spēlēs tika uzveikta (15:5 un 7:5). Pusfinālā Špīleru brigādei bija jātiekas ar JagerTeam vienību. Uzvarot abas spēles (11:5 un 13:8) Oxdog/Špīleru Brigāde nodrošināja sev pirmo finālu vasaras līgā.


Oxdog/Špīleru brigādes rezultatīvākie spēlētāji ir Mārtiņš Jānis Mende ar 40 punktiem (25+15), otrs rezultatīvākais spēlētājs ir Endijs Kleistrovs ar 31 punktu (19+12) un trešais rezultatīvākais ir Klāvs Jansons ar 30 punktiem (18+12). Komandas vārtsargs Andrejs Zeltiņš pēc metienu atvairījuma procentiem ieņem 8. vietu starp turnīra vārtsargiem.

Pirms lielā fināla savu komentāru mums sniedza viens no Oxdog/Špīleru brigādes līderiem Endijs Kleistrovs.

-Grupu spēlēs bija pārliecinoša uzvara pret Labi Būs komandu, diemžēl pats uz to spēli nebiju, nevarēšu spriest, kas sanāca, kas nesanāca. Finālā viss izšķirsies, jaskatās, kas mums būs par sastāvu uz spēli un kas būs pretiniekiem. Ja visi labākie būs ierindā abām vienībām, tad, manuprāt, būs aizraujoša spēle līdz pēdējai sekundei.


Par trešo vietu spēli pirms lielā fināla aizvadīs JagerTeam komanda un Exel/Paw_J komanda plkst 19:30 tajā paša vietā - Juglas Vidusskolas stadionā.


Pie Sporta Galda komanda vēl visiem finālistiem veiksmi laukumā un lai uzvar stiprākais!