• Ernests Voļskis

Kalniņa pārstāvētā “Jokerit” pēcspēles metienos pārspēj Sanktpēterburgas “SKA”

Šodien vēl bez Rīgas “Dinamo” un Podoļskas “Vitjaz” dueļa tika aizvadītas divas spēles Kontinentālajā Hokeja Līgā. Vienā no spēlēm Helsinku “Jokerit” viesos pārspēja Sanktpēterburgas “SKA” komandu ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos. Jānis Kalniņš palika malā, kamēr viņa komandas biedrs Aleks Lindbaks tika galā ar 27 metieniem. Otrā spēlē Ufas “Salavat Julajev” viesos pārspēja Jekaterinburgas “Avtomoblist” komandu.

Foto: KHL.RU


Abām vienībām šī bija otrā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā tikšanās reizē Helsinkos, “Ska” hokejisti bija pārāki ar rezultātu 4:1. Pirms šodienas spēles “Jokerit” komandai bija divi zaudējumi pēc kārtas piedzīvoti, toties “SKA” hokejistiem bija četru uzvaru sērija.


Šovakar ar 6000 līdzjutējiem Sanktpēterburgas ledus hallē tika uzņemti viesi no Somijas. “SKA” hokejisti savus vienīgos vārtus guva spēles pirmajā periodā, izceļoties 20 gadus jaunajam Kirilam Marčenko. Otrajā periodā “Jokerit” izlīdzināja rezultātu, precīzam otro reizi šajā sezonā esot Henrijam Hapalam. Spēles pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās 1:1. Pēcspēles metienos fantastisku rādītāju spēja uzrādīt viesi no Helsinkiem, kas bija precīzi četros no pieciem metieniem, tādējādi uzvarot spēli 2:1. Uzvaras pēcspēles metienus Jessī Joensū kontā. Ar 27 metieniem galā tika Jāņa Kalniņa komandas biedrs Aleks Lindbaks.


“Jokerit” hokejisti pēc šīs spēles ar 32 punktiem atrodas 7.vietā Rietumu konferencē, kamēr Sanktpēterburgas “Ska” hokejisti ar 42 punktiem saglabā 2.vietu Rietumu konferencē.


Otrajā spēlē pie panākuma izdevās tikt Ufas “Salavat julajev” komandai, kas viesos pārspēja Jekaterinburgas “Avtomoblist” komandu ar rezultātu 1:0 papildlaikā. Uzvaras vārtus ufiešiem nokārtoja somu leģionārs Markuss Granlunds, gūstot savus 12 vārtus šajā sezonā. Visus 31 metienus “Salavat Julajev” vārtos atvairīja 21 gadu jaunais Danils Tarasovs. Tarasovam sešās Kontinentālajās Hokeja Līgas spēlēs šosezon jau divas sausās spēles.


Pēc šīs uzvaras “Salavat Julajev” hokejisti pakāpās uz trešo vietu Austrumu Konferencē, tikmēr “Avtomoblist” hokejisti piedzīvojot jau sesto zaudējumu pēc kārtas saglabā 6.vietu Austrumos.