• Ernests Voļskis

Jelgava un RFS centīsies turpināt uzvaras gājienu

Šodien ar trīs spēlēm sāksies otrā kārta Optibet futbola virslīgā. Pagājušajā nedēļā ar uzvarām čempionātu sāka Jelgavas, Jūrmalas un Rīgas klubi. Šodien divām no četrām pieminētajām komandām iespēja turpināt uzvaras gājumu.


“FK Ventspils” – “FK Tukums 2000/TSS”

Šīs abas vienības pagājušajā nedēļas nogalē sezonu sāka ar zaudējumiem. Debitanti tukumnieki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu mājās pret “FK Jelgava” komandu ar rezultātu 1:2. Tukuma vienība pat atradās vadībā pirmajā puslaikā, bet otrā puslaika beigās tika izlaists pārsvars. Toties “FK Ventspils” komanda viesojoties Arkādija stadionā piekāpās mājiniekiem ar “RFS” komandai ar rezultātu 0:1.

Favorīti šajā spēlē noteikti ir Ventspilnieki, bet skatoties uz abu komandu vēsturi, tad vēl nesen jūnija sākumā abas vienības tikās uz pārbaudes spēli Klaipēdā kur pārāki bija tukumnieki ar rezultātu 1:0. Jāpiemin vēl pagājušā gada Latvijas kausa izcīņas spēle, jo “FK Tukums 2000/TSS” komanda apspēlēja ventspilniekus ar 4:1.

Spēles sākums plkst. 16:00, tiešraide sportacentrs.com kanālā.

“FK Jelgava” – “BFC Daugavpils”

Pirmo spēli sezonā aizvadot savu skatītāju priekšā, jelgavnieki centīsies turpināt uzvaras gājienu, bet būs grūti, jo pretiniekos daugavpilieši. “FK Jelgava” kā jau zināms sīvā cīņā pārspēja debitantus tukumniekus ar rezultātu 2:1. Toties “BFC Daugavpils” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu mājās pret “FK Liepāja” komandu ar rezultātu 0:2. Daugavpils komandai šajā spēlē bija vairākas labas iespējas, to skaitā divreiz pēc daugavpiliešu sitieniem bumba trāpīja pa vārtu pārliktni.

Protams skatoties vēsturē Jelgavnieki šajā cīņā būs favorīti, bet iepriekšējā spēlē manītais Latgales kluba sniegums apšauba šo prognozi. Pagājušā sezonā komandas tikās četras reizes. Pirmajās divās tikšanās reizēs jelgavnieki bija pārāki, bet pēdējās divas spēles noslēdzās neizšķirti 2:2.

Spēles sākums plkst. 18:00, tiešraide sportacentrs.com kanālā.

“Valmiera FC” – “RFS”

Ar zaudējumu pirmo kārtu sāka Valmieras futbolisti, kas atzina spēlējot viesos pagājušās sezonas čempioni “Riga FC” komandu ar rezultātu 0:2. Spēlē bija iespēja aizķerties, kad Valmierieši tika pie 11 metru soda sitienu, tomēr to atvairīja pagājušās sezonas izteikti labākais vārtsargs Roberts Ozols. Šodien viņiem pretī stājas cits Rīgas klubs “RFS”, kas pagājušajā nedēļā sāka sezonu ar uzvaru mājās pret “FK Ventspils” komandu. Tieši RFS futbolista Emersona Santanas vārtu guvums bija pirmais šajā sezonā.

Šajā spēlē “RFS” futbolistiem ir lielākas iespējas izcīnīt uzvaru, bet vai izteikti sezonas melnais zirdziņš spēs pārsteigt rīdziniekus? Pagājušā sezonā no četrām tikšanās reizēm, rīdzinieki trīs reizes bija pārāki pret vidzemniekiem, bet vienu reizi arī viņiem izdevās pārspēt rīdziniekus.

Spēles sākums plkst. 20:00 vakarā, tiešraide sportacentrs.com kanālā.