• Ernests Voļskis

Irlava/Avant spēlēs Elvi florbola līgā

Par vienu komandu bagātāka kļūs Elvi florbola līga (Virslīga) uz gaidāmo sezonu, jo līgai pievienosies Irlava/Avant komanda, kura pagājušajā sezonā triumfēja Latvijas čempionāta 1.līgā.

Foto- Irlava/Avant komanda (Latvijas Florbola savienība)


Irlava/Avant komandas preses pārstāvis šodien apstiprināja, ka komanda ir pieteikusi savu dalību gaidāmajā Elvi florbola līgas 2019./2020.gada sezonai, virslīgā vīriešiem.  Komandas preses pārstāvis dalījās ar informāciju, ka atšķirībā no iepriekšējās sezonas, komanda būs pastiprināta gan uzbrukuma līnijā, gan aizsardzības līnijā.


Par gaidāmo sezonu Virslīgā izteicās arī viens no Irlava/Avant florbolistiem Renārs Austrums:


-Mēs esam gatavi jaunam izaicinājumam un jaunu mērķu sasniegšanai. Pagājušajā sezonā sevi pierādījām un uzvarējām 1.līgas čempionātu. Domāju, ka “zobus parādīsim” pret visām komandām, un nevienu punktu tāpat neatdosim. Noteikti arī skatītāju interese vēl vairāk palielināsies. Ar nepacietību gaidām sezonas sākumu un atgriešanos virslīgā pēc daudzu gadu pārtraukuma ar Irlavas komandu.


Irlava/Avant komanda pagājušajā sezonā izcīnīja pirmo vietu Latvijas čempionāta 1.līgā florbolā. Ierindojoties pirmajā vietā, gan turnīra tabulā, gan izslēgšanas spēlēs. 18. regulārā čempionāta spēlēs tika izcīnītas 15 uzvaras un 3 zaudējumi. Izslēgšanas spēlēs tika sākts ar uzvaru ceturdaļfināla visās (trīs) spēlēs pret LU/Fs Masters vienību. Pusfināla sērijā ar rezultātu 3:1 sērijā tika pārspēta FBK Sāc vienība. Finālā, spraigā bullīšu sērijā, pārspējot IMPAR/Limbaži komandu ar rezultātu 7:6, kura austrumu konferencē ieņēma pirmo vietu, tāpat tika izcīnīts čempiona tituls Latvijas čempionāta pirmajā līgā. 


Irlavas komanda pēdējo reizi virslīgā spēlēja pirms trīs sezonām, kad bija apvienota ar Talsu komandu. 2016./2017. gada sezonā startējot, kā Talsi/Irlava. Iepriekš Irlavas komanda ar nosaukumu Telms/Energokomplekss, startēja Virslīgā divas sezonas 2009./2010. un 2010./2011. sezonās.


Elvi florbola virslīgas 2019./2020. gada sezona vīriešiem startēs septembrī.


https://www.facebook.com/fkirlava/