• Ernests Voļskis

“Irlava/Avant” nedēļas nogalē aizvadīs divas spēles. Elvi Florbola Līga

Šonedēļ Elvi Florbola Līgā tiks aizvadītas četras spēles, divās no tām laukumā izejot “Irlava/Avant” komandai. Jau rīt tiks aizvadīts izteikts Kurzemes derbijs starp Cēsu “Lekrings” un Kocēnu “Rubene” komandām, bet punktu šai kārtai liks “FBK Valmiera” un “Irlava” komandas. Visas četras spēles būs skatāmas tiešraidē.

"Irlava/Avant". Foto: Floorball.lv


Jau rīt savā starpā tiksies Cēsu “Lekrings” un Kocēnu “Rubene” komandas. Pagājušajā nedēļas nogalē cēsinieki parūpējās par aizraujošu spēli pret “Lielvārde/Fatpipe” komandu, kur tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 13:8, tikmēr “Rubene” florbolisti viesos cieta zaudējumu pret Ulbrokas florbolistiem ar rezultātu 6:9.

Šobrīd “Lekrings” florbolisti ar 15 punktiem atrodas 2.vietā tabulā, kamēr “Rubene” komanda ar 11 punktiem 6.vietā. Pie tam Kocēnu komanda ir aizvadījusi pa divām spēlēm vairāk nekā “Lekrings” komanda. Cēsinieku rindās rezultatīvākie pašlaik ir Kevins Šmits ar 13 punktiem un Andris Rajeckis ar 12 punktiem, bet “Rubene” komandā rezultatīvākie pašlaik ir Arnijs Kuratņiks ar 16 punktiem un Reinis Mirkšs ar 12 punktiem.

Pagājušajā sezonā abas komandas tikās divas reizes, uzvaras dalot uz pusēm. Kocēnos “Lekrings” komanda bija pārāka ar rezultātu 6:4, bet Cēsīs “Rubene” komanda spēja revanšēties ar rezultātu 7:2, jāuzsver šajā spēlē Ingara Matisona sniegums, jo viņam izdevās tikt pie četriem rezultativitātes punktiem.

Spēle no Cēsīm jau rīt plkst. 20:00 tiešraidē Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā

Foto: Floorball.lv


Sestdien vienā no divām spēlēm tiksies “Lielvārde/Fatpipe” un pašreizējie līderi “Ķekava”. Ķekavas komanda šosezon septiņās spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras, toties pagājušā nedēļas nogalē izteiktā līderu cīņā tika uzvarēta “FBK Valmiera” komanda ar rezultātu 8:5. Lielvārdieši tikmēr vājās aizsardzības dēļ piedzīvoja sāpīgu zaudējumu “Lekrings” komandai ar rezultātu 8:13.

Ķekavas komanda ar 18 punktiem pašlaik atrodas Elvi Florbola Līgas augšgalā, kamēr lielvārdieši ar 12 punktiem atrodas 5.vietā. Pārliecinošu līderu lomu Ķekavas komandā un visā Elvi Florbola Līgā saglabā Klāvs Jansons ar 24 punktiem, viņa tuvākajiem sekotājiem līgā Raitim Ozolam, Rūdim Žukelim un Arnijam Kuratņikam ir 16 punkti. Tieši Rūdi Žukelis ir “Lielvārde/Fatpipe” rezultatīvākais spēlētājs un pašreizējais līderis vārtu guvumos Elvi Florbola Līgā.

Pagājušajā sezonā abās divās tikšanās reizēs pārāka bija Ķekavas komanda. Mājās ķekaviešiem izdevās uzvarēt ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos, bet viesos pēdējā regulārās sezonas spēlē tika izrauta uzvara ar rezultātu 7:6.

Spēle no Lielvārdes sestdien, plkst. 16:00 tiešraidē Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā.

Foto: Floorball.lv


Divas nopietnas spēles nedēļas nogalē paredzēts aizvadīt “Irlava/Avant” komandai. Sestdienas vakarā jātiekas “Oxdog Ulbroka” komandu, bet svētdien pret “FBK Valmiera” komandu.

Pašlaik irlavnieki turnīra tabulā atrodas 8.vietā ar 7 punktiem, viņiem sešās spēlēs izdevies izcīnīt divas uzvaras. Tikmēr “Oxdog Ulbroka” un “FBK Valmiera” atrodas līgas tabulas augšgalā. Irlavnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 11 punktiem ir 18 gadus jaunais Kristaps Kazlovskis.

Foto: Floorball.lv , https://www.fsmasters.lv


Pagājušajā sezonā “Irlava/Avant” komandai mājās izdevās vinnēt abas komandas, bet viesos nācās piekāpties. Jāpiemin, ka pagājušajā sezonā irlavnieki debitēja Elvi Florbola Līgā ar spēli pret “FBK Valmiera” komandu.

Abas spēles būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Florbola Savienības youtube kanālā.
Tiešraides: https://www.youtube.com/user/floorballtvlv