• Ernests Voļskis

“Irlava/Avant” komandai papildinājums vārtsargu līnijā

Pie papildinājuma tikusi pagājušās sezonas debitante Elvi Florbola Līgā “Irlava/Avant” komanda, kurai pievienosies 26 gadus jaunais vārtsargs Jānis Goža. Pagājušajā sezonā Jānis Goža debitēja Elvi Florbola Līgā, pārstāvot Bauskas komandu. Par gaidāmo un aizgājušo sezonu komentāru mums sniedza pats Goža.

Jānis Goža. Foto: Floorball.lv


Par pievienošanos “Irlava/Avant”

“Mani uzrunāja “Irlava/Avant” treneris Irlavas vasaras turnīra laikā, parunājām par manu pievienošanos komandai. Es ilgi nevilcinājos par piekrišanu spēlēt jaunajā sezonā Irlavā. Klubs man ir zināms, jo daudzus spēlētājus zinu no bērnības kad vispār jau sāku savas gaitas florbolā.


Zinu ka Irlavas komanda ir tāda, kas var uzvarēt jebkuru pretinieku Latvijā. Irlavas komandai piemīt viss kur vēlējos sen jau spēlēt.

Runājot par Irlavas vārtsargu līniju iepriekšējā sezonā, bija ļoti labs pirmais numurs, Māris Ronis, kam ir milzīga pieredze, es tikai esmu priecīgs ka varēšu būt vienā komandā ar viņu un konkurēt. Ulvi Ansbergu pazīstu jau no skolas laikiem, kopā esmu spēlējis ar viņu kad Irlava vēl spēlēja 2.līgā,viņs vienmēr ir bijis labs vārtsargs, viņš bija viens no dzinuļiem Irlavas čempiona titula iegūšanai 1.līgā. Reinis Mizga arī ambiciozs un meistarīgs vārtsargs. Man viennozīmīgi ir vienmēr patikusi konkurence.”


Tā par jauno komandu izteicās Goža.

Video: Sportacentrs.com


Jāņa Gožas Atskats uz pagājušo sezonu

“Viennozīmīgi man jāsaka milzīgs Paldies Normundam Grunckim, kas man deva beidzot iespēju nokļūt augstākajā līgā. Mani uzņēma lieliski, komandas biedri atbalstīja.

Biju priecīgs ka ar sezonas gaitu biju jau pirmais numurs, un man daudz uzticēja vārtu sargāšanu.


Es katrā spēlē sevi atdevu, izbaudīju to visu, bet tajā pašā laikā arī biju bēdīgs, mums bija kāds bija tas sastāvs, jaunie nebija īsti gatavi tam visam, var teikt mēs

visi izgājām cauri lielai gaļas mašīnai, bet es zinu ka pēc gadiem Bauskas komanda ja saglabās šo kodolu cīnīsies pat par playoff.


Pats ieguvu pārliecību ka varu vilkt varu dot kādu cerību pat ja tas ir bezcerīgi. Pats personīgi esmu sevi daudz analizējis un jau gatavojos jaunajai sezonai, galvenais neapstāties uz pirmo pakāpienu jāiet uz priekšu.”


Jānis Goža pagājušā sezonā bija izteikts pirmais numurs Bauskas komandas vārtos. Pagājušajā sezonā Bauskas komanda zaudēja visas spēles paliekot ar nulli turnīra tabulā.

Jāatzīmē, ka Goža savas florbolista gaitas sācis tieši Irlavas komandā.