• Ernests Voļskis

Habarovskas “Amur” negaidīti sagrauj Austrumu konferences līderi

Pie negaidītas uzvaras šodien tika Austrumu konferences tālākā komanda Habarovskas “Amur”, kas mājās sagrāva Austrumu konferences līderus Kazaņas “AK Bars” komandu ar rezultātu 7:1. Ar trīs vārtu guvumiem “Amur” rindās atzīmējās čehu aizsargs Mihaels Jordans.

Foto: https://en.khl.ru


Habarovskas “Amur” šodien izdevās izcīnīt jau trešo uzvaru pēc kārtas pēdējās piecās spēlēs. Iepriekšējā spēlē arī visai negaidīti tika pārspēta Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” komanda ar rezultātu 4:1. Jāpiemin, ka “Amur” un “AK Bars” hokejisti tikās tieši pirms nedēļas, kur kazaņieši bija pārāki ar rezultātu 4:0. Saprotams, ka šīs spēles iznākums bija pavisam savādāks.

Habarovskas “Amur” ieguva jau pārliecinošu pārsvaru spēles pirmajā periodā, kas noslēdzās 3:0, jāpiemin, ka metienu skaits bija vienlīdzīgs 12 pret 12. Otrajā periodā kazaņieši atguva vienus vārtus, izceļoties franču leģionāram Stefanam Da kostam, kas par nelaimi bija vienīgie “AK Bars” vārti šajā spēlē. Otrā perioda beigās “Amur” hokejisti iemeta vēl divus vārtus nu jau panākot 5:1, kas protams nebija nekas pozitīvs viesiem no Kazaņas. Pie tam otrajā periodā “Amur” hokejisti izdarīja uz pusi mazāk metienu nekā “AK Bars” komanda. Trešais periods šajā spēlē iezīmējās ar ļoti daudzajiem noraidījumiem, kopumā 10 abām vienībām. Tas tikai nāca par labu “Amur” hokejistiem, kas izmantoja savas iespējas arī trešajā periodā, gūstot vēl divus vārtus, un pieliekot punktu šai spēlei ar rezultātu 7:1.

Noteikti jāatzīmē “Amur” komandas kapteiņa Mihaela Jordana sniegums, kuram šajā spēlē trīs vārtu guvumi. Jordanam šie bija pirmie vārti šosezon, pašlaik viņam deviņās spēlēs ir četri punkti.

Habarovskas “Amur” ar 16 punktiem šobrīd atrodas 7.vietā Rietumu konferencē, toties Kazaņas “AK Bars” ar 28 punktiem saglabā vēljoprojām 1.vietu Austrumos. “AK Bars” hokejisti pēdējās piecās spēlēs piedzīvojuši trīs zaudējumus.