• Ernests Voļskis

“Goal Diggers” triumfē “Summer Floorball Battle” turnīrā

Vakar 29. jūlijā tika aizvadītas izšķirošās spēles “Summer Floorball Battle” turnīrā. Kopumā šogad turnīrā piedalījās 14 komandas, bet ceļazīmi uz Oskara Kalpaka Daiļamatu pamatskolu nopelnīja tikai četras komandas. 3.vietu turnīrā izcīnīja “Božkov International” komanda, bet par čempioniem tika kronēta “Goal Diggers” komanda.

"Goal Diggers" komanda. Foto: Jurijs Fedulovs


Izšķirošās spēles sākās ar pusfināliem. Pirmajā spēlē savā starpā tikās “FBK Baloži” un “Labi Būs/R1TV” komandas. “FBK Baloži” šajā spēlē bija pārāki ar rezultātu 4:2, kas ļāva nodrošināt vietu finālā.


Tikmēr otrajā pusfināla spēlē tikās turnīra debitantes “Božkov International” un “Goal Diggers” komandas. Stiprāka šajā spēlē izrādījās “Goal Diggers” komanda ar rezultātu 6:3. Nu bija skaidrs, ka “Summer Floorball Battle 2020” finālā spēlēs “Goal Diggers” un “FBK Baloži” komandas.


Tas vien nozīmēja to, ka spēlē par 3.vietu būs jāspēlē “Božkov International” un “Labi Būs/R1TV” komandām. “Božkov International” komanda ieguva pārliecinošu pārsvaru jau spēles pirmajā periodā, tam noslēdzoties ar rezultātu 4:0.

Otrais periods izrādījās interesantāks šajā spēlē. Uz kādu brīdi “Božkov International” komanda bija vadībā ar rezultātu 6:2, bet “Labi Būs/R1TV” spēja šokēt pretinieku un izlīdzināt rezultātu – 6:6. Tomēr turpinājums izvērtās veiksmīgāks “Božkov International” komandai. Tā atguva divu vārtu pārsvaru, rezultātam pārvēršoties 8:6. “Labi Būs/R1TV” spēja vēl atgūt vienus vārtus, bet ar to nepietika. Beigās vēl “Božkov International” iemeta divus vārtus panākot 10:7, kā rezultātā tika izcīnīta bronza.

Finālā satikās “FBK Baloži” un “Goal Diggers” komandas. “Goal Diggers” komandai ātri izdevās izvirzīties vadībā, tomēr “FBK Baloži” ātri vien guva divus vārtus, izvirzoties vadībā. Pirmā perioda turpinājumā “Goal Diggers” guva divus vārtus, kas ļāva noslēgt periodu uz pozitīvas nots – 3:2.

Otrā perioda sākumā “Goal Diggers” iemeta vēl divus vārtus, nu jau panākot 5:2. “FBK Baloži” turpinājumā gan spēja atgūt vienus vārtus panākot 3:5. Otrā perioda vidū izcēlās nesaskaņas starp “Goal Diggers” uzbrucēju Jāni Vilku un “FBK Baloži” vārtsargu Jāni Bramani. Abi spēlētāji saņēma sarkanās kartiņas, tai skaitā par līdzdalību sarkano arī saņēma “FBK Baloži” spēlētājs Henrijs Uzraugs. “FBK Baloži” līdz spēles beigām palika trijatā, ko pārliecinoši izmantoja “Goal Diggers” komanda, neatstājot ne mazāko cerību pretiniekam. “Goal Diggers” komanda šajā vairākumā iemeta četrus vārtus, kas ļāva noslēgt spēli pozitīvi ar rezultātu 9:3, bet vēl jo vairāk kļūt par “Summer Floorball Battle” čempioniem.


Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva “Goal Diggers” vārtsargs Mairis Skruļs, “FBK Baloži” aizsargs Svens Lapčinskis un “Božkov International” uzbrucējs Dēvids Osītis.