• Ernests Voļskis

Goža: “Man personīgi šī spēle būs īpaša, jo Ogri trenē mans bijušais treneris”

Šīs nedēļas ceturdienā tiks aizvadīta pēdējā novembra spēle Elvi florbola līgā. Savā starpā tiksies divas šīs sezonas pastarītes Ogres “Vilki” un “FK Bauska”. Abām komandām šobrīd turnīra tabulā ir pa nulle punktiem, ņemot vērā faktu, ka šī būs abām vienībām pēdējā apļa spēle, var secināt, ka Ogrē gaidāms ļoti aizraujošs florbols. Pirms gaidāmās spēles uz dažiem jautājumiem atbildēja “FK Bauska” vārtsargs Jānis Goža.

Jāns Goža. Foto: https://www.facebook.com/sportsbauska/


Jāni, cik ļoti jūs esat gatavi spēlei pret Ogres “Vilki”?

- katrā spēlē cenšamies aizķerties un izcīnīt panākumu, bet ir tā sanācis sezonā, ka tagad ir jācīnās, lai nepaliktu pēdējā vietā. Ir pienākusi tā spēle, kur tiešām mums jāiet un jāņem tie trīs punkti. Man personīgi šī spēle būs īpaša, jo Ogri trenē mans bijušais treneris Jurijs Fedulovs. Arī daži “FK Saulkalne” spēlētāji ir Ogres komandā šosezon, ar kuriem kopā spēlēju vairākas sezonas. Tā ka man personīgi uzvara ir divtik svarīga, nekā varbūt citiem Bauskas spēlētājiem.


Cik daudz tu zini par Ogres “Vilki” komandu?

- Cik esmu viņiem sekojis līdzi, viņi var iekosties grandu komandās. Arī šī sezona viņiem pēc spēles stila izskatās vislabākā. Par to arī liecina viņu līderis Elvijs Jankovskis, kas ir galvgalī gūto punktu ailītē. Kopumā agresīva komanda, labi māk izveidot labus, ātrus uzbrukumus, kuri alkst pēc uzvaras!


Kāds būs spēles mērķis tavai komandai šajā spēlē?

- Pirmkārt mūsu mērķis būs vienozīmīgi uzvarēt šajā duelī! Mazie uzdevumi būs doties uzbrukumā, spēlēt kā pirmajam numuram uz laukuma, neļaut elpot pretiniekam, pēc iespējas ātrāk iegūt pārsvaru uz tablo. Domāsim tikai un vienīgi par labu spēli aizsardzībā un uzbrukumā.


Pēc šīs spēles būs noslēdzies pirmais aplis Bauskas komandai. Kas ir jāizdara Bauskas komandai, lai aizķertos turnīra tabulā un cerēt uz izslēgšanas spēlēm?

- Jā, būs aizvadīts pirmais aplis. Tā ka tagad pa lielam zināsim, kā spēlē visas komandas. Darbosimies, un būsim gatavi spēlei un epizodēm. Arī tajās spēlēs, kur mēs varējām izcīnīt uzvaras. Domāju, ka Bauska nekur neizpaliks un uzvaras būs šosezon. Es prognozēju četras līdz piecas uzvaras šajā sezonā.


Vai esi jau izdomājis savu dienas rutīnu 28. novembrim, lai viss izdotos pret Ogres Vilkiem?

- Īsti nē, nesmu domājis, bet nu pa lielam jau kā uz katru spēli noskaņošos. Daudz neko nemainīšu. Man personīgi katra spēle ir svarīga, un katrā spēlē izeju ar domu tikai par uzvaru. Ogres spēle nebūs izņēmums, protams, lielāka koncentrācija un maziņš stresiņš jau būs. Būs intresanti. Iesaku tiem, kuriem nav, ko darīt braukt uz Ogri un klātienē redzēt šo divu komandu cīņu par pirmo uzvaru!Spēle starp Ogres “Vilki” un “FK Bauska” norisināsies ceturtdien, 28.novembrī Ogres 1. vidusskolā, 20:00 vakarā.