• Ernests Voļskis

Goža: “Irlavas klubs man ir kā mājas”

Updated: Sep 28, 2020

Vakar Elvi Florbola Līgā kopumā tika aizvadītas trīs spēles. Pie panākumiem izdevās tikt “Lekrings”, “FK Ķekava” un “Irlava/Avant” florbolistiem. Irlavas uzvarā jāuzsver vārtsarga Jāņa Gožas labā spēle, kas viņam personīgi deva pirmo uzvaru Elvi Florbola Līgas karjerā, pie tam tā tika nostāvēta sausā.

Jānis Goža. Foto: Bauskas Sports

“Bauska man bija principāla, kā nekā mana pirmā virslīgas komanda. Mēs ar Irlavu gatavojāmies spēlei nopietni, nedomājām par to vai pretinieki ir vājāki vai stiprāki.Plānu izpildījām 3 punkti kabatā.” Sacīja Goža.

Gožam pēcspēles tika vaicāts, kas tad bija tā galvenā lieta, kas deva šādu spēles pārliecības manieri, kas ļāva nostāvēt spēli sausā.


“Pārliecību man deva Irlavas spēle aizsardzībā un lielā bumbiņas kontrole pret bausku. Pats biju noskaņojies uz to ka Bauska uzbruks daudz bīstamāk uz maniem vārtiem.” Komentēja Goža

“Vēlos pateikt lielu paldies komandai par lielo atbalstu aizsardzībā un visumā par pozitīvo atieksmi kluba sistēmā.

Irlava ir manas mājas, un “Irlava/Avant” klubs man ir kā mājas.

Paldies ka viņi mani paņēma savā paspārnē un noticēja man.”

Pagājušajā sezonā Jānis Goža bija izteikts pamatvārtsargs Bauskas komandā, kur visās regulārās sezonas spēlēs nācās piekāpties. Par spīti grūtajai pērnajai sezonai Goža vakar spēja izcīnīt savu pirmo karjeras uzvaru Elvi Florbola Līgā.

“Irlava/Avant” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:0, kas šobrīd dod dalītu 1.vietu Elvi Florbola Līgā pēc diviem apļiem. Nākamā spēle Irlavniekiem jau rīt pret “SK Pārgauja” komandu!