• Ernests Voļskis

Gandrīz Katrai vienībai pa divām spēlēm nedēļas nogalē. Elvi Florbola Līga

Šajā nedēļas nogalē kopumā tiks aizvadītas 11 spēles Elvi Florbola Līgā, pie tam gandrīz katra vienība aizvadīs pa divām spēlēm. Spēles sāksies jau rīt ar Vidzemes derbiju starp “FBK Valmiera” un “SK Pārgauja”, toties noslēgsies svētdienā ar veselām piecām spēlēm. Spēlēm būs iespēja sekot līdzi floorball.lv youtube kanālā vai arī sportacentrs.com kanālā.

"Lielvārde/Fatpipe" pret "RTU/Rockets". Foto: Floorball.lv“Lielvārde/Fatpipe” iespēja nostiprināties līderos

Divas spēles nedēļas nogalē aizvadīs “Lielvārde/Fatpipe” komanda, kas šobrīd ar 9.punktiem turnīra tabulā ieņem augsto 4.vietu, dalot punktus ar liepājniekiem un valmieriešiem. Šonedēļ Lielvārdes komandai jāizvada spēles ar “FK Bauska” un Talsu “NSS/Krauzers”. Komandām, kas pēc pirmajām spēlēm ir tabulas lejasgalā. Bauskas komanda pašlaik ir zaudējusi visas spēles, kas viņiem pašlaik dod dalītu pēdējo vietu turnīra tabulā ar rīdziniekiem, toties Talsu komandai ir izdevies tikt pie viena panākuma. Talsu florbolisti jau paspējuši aizvadīt veselas piecas spēles šajā sezonā, sezonu tiem izdevās sākt ar uzvaru mājās pret Kocēnu “Rubene”, tomēr nākošajās četrās spēlēs piedzīvotas tikai neveiksmes. Pagājušajā sezonā Lielvārdes florbolisti abās spēlēs tika galā ar Bauskas florbolistiem, tomēr pret Talsiem spēle bija sarežģītāka, pie tam abām vienībām pagājušajā sezonā bija jātiekas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kur abas komandas uzspēja uzspēlēt četras spēles, kur Lielvārdes florbolisti sērijā atradās vadībā ar rezultātu 3:1.

"Lielvārde/Fatpipe". Foto: Floorball.lv


Rīdziniekiem iespēja tikt pie pirmā panākuma

Šonedēļ divas spēles aizvadīs galvaspilsētas vienība “RTU/Rockets”, kas tiksies ar Kocēnu “Rubene” un. “FK Bauska” komandām. Kocēnu “Rubene” komanda pašlaik ar 6. punktiem piecās spēlēs ieņem 8.vietu, tai izdevies šosezon uzvarēt Talsu “NSS/Krauzers” un “SK Pārgauja” komandas. Tikmēr rīdzinieki tāpat kā Bauska šobrīd ir ar 0. punktiem turnīra tabulā. Gan “RTU/Rockets”, gan “FK Bauska” komandām šī svētdienas spēle būs ļoti svarīga, jo tikai vienai vienībai būs iespēja tikt pie panākuma. Jāatgādina, ka šosezon rīdzinieki pēc trīs sezonu izlaišanas atgriezās Elvi Florbola Līgā.

Ričards Rasums. Foto: Floorball.lv


Valmierai divas svarīgas spēles

Tieši šī nedēļa Elvi Florbola Līgā sāksies ar “FBK Valmiera” spēli, kur tiks uzņemti “SK Pārgauja” florbolisti, kas jauno sezonu nav iesākuši kā cerēts, jo četrās aizvadītās spēlēs vien 4.punkti tabulā. Valmiera šobrīd ar 9.punktiem atrodas 3.vietā Elvi florbola līgā, un tikšana pie diviem panākumiem varētu dot nostiprināšanos starp līderēm Ķekavu un “Lekrings” komandu. Otrajā spēlē jātiekas ar tā teikt tiešajiem konkurentiem Liepājas “Kurši” komandu, kurai arī šobrīd turnīra tabulā ir 9.punkti. Liepājnieki sezonu sāka ar diviem zaudējumiem, tomēr pēdējās trīs spēlēs tiem izdevies tikt pie panākuma.

"FBK Valmiera". Foto: Floorball.lv


“FK Ķekava” un “Lekrings” šonedēļ aizvadīs tikai vienu spēli

Divas vienības, kas aizvadīs tikai vienu spēli šajā nedēļas nogalē ir pašreizējās līderes “FK Ķekava” un “Lekrings” komandas. Pašlaik abām vienībām ir pa 12.punktiem turnīra tabulā. Vienīgā izmaiņa tāda, ka Ķekava aizvadījusi pa vienu spēli vairāk, tādējādi ir jau bijis viens zaudējums, un tas pats pret “Lekrings” komandu, kas pašlaik spēlē bez zaudējumiem. Šonedēļ Ķekavai jādodas izbraukumā pie “Irlava/Avant” komandas, kas pašlaik ar divām uzvarām un sešiem punktiem ieņem 7.vietu turnīra tabulā. Pagājušajā sezonā ķekavieši spēlējot viesos pret Irlavu izcīnīja uzvaru, toties mājās tika ciests zaudējums ar rezultātu 4:9.

"Ķekava" un "Lekrings. Foto: https://kekavasbulldogs.lv


Cēsu “Lekrings” nedēļas nogalē uzņems Stalbes “SK Pārgauja” komandu, kurai nedēļas nogales sākumā paredzēta spēle pret “FBK Valmiera” komandu. “Lekrings” pašlaik ir vienīgā komanda šosezon, kas spēlē bez zaudētām spēlēm. Cēsinieki jau izcīnījuši uzvaras pret “RTU/Rockets”, “FBK Valmiera”, “Ķekava” un “Bauska” florbolistiem. Pagājušajā sezonā “Lekrings” mājās spēja pieveikt Stalbes florbolistus ar rezultātu 10:4, tomēr viesos nācās piekāpties pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3.

Jansons pārliecinošs līderis, Akmeņlauks, Blinds un Ozols tuvojas

Pašlaik pēc pirmajām spēlēm sezonā rezultatīvākais spēlētājs Elvi Florbola Līgā ir “FK Ķekava” spēlētājs Klāvs Jansons ar 17 punktiem (6+11). Jansons divās no piecām spēlēm ticis pie pieciem rezultativitātes punktiem. Tuvākie sekotāji Jansonam ir Liepājas “Kurši” spēlētājs Toms Akmeņlauks ar 13 punktiem, “Oxdog Ulbroka” pieredzējušais spēlētājs Atis Blinds ar 12 punktiem un “FBK Valmiera” spēlētājs Raitis Ozols ar 11 punktiem.

Klāvs Jansons. Foto: https://kekavasbulldogs.lv


Spēļu kalendārs pieejams: https://www.floorball.lv/lv/2020/chempionats/vv/kalendars

Dažu spēļu tiešraides pieejamas: https://www.youtube.com/user/floorballtvlvInfo: Floorball.lv