• Ernests Voļskis

FK Metējiem un Slampei pārliecinošas uzvaras 2.līgā

Šajās brīvdienās Latvijas čempionātā 2.līgā florbolā tika aizvadītas četras spēles. Pie ļoti pārliecinošām uzvarām tika Ogres “FK Metēji” kā arī “SK Slampe/Zevid”. Tāpat arī pie uzvarām tika “Rēzeknes/BJSS” un “FK Vārme”.

"FK Metēji" vārtsargs Roberts Romanovs. Foto: Floorball.lv


“FK Metēji” samet 12 vārtus Kalsnavas vārtos

Pie pārliecinošas uzvaras mājās šajās brīvdienās tika Ogres vienība “FK Metēji”. Šoreiz pārspēta “FK Kalsnava” ar rezultātu 12:6. Metējiem tā bija ceturtā uzvara sešās spēlēs. Spēles pārsvars jau tika pārņemts pirmajā periodā, tas noslēdzās ar pārliecinošu 7:0. Otrais periods aizritēja bez nekādas Kalsnavas vienības pretestības – 3:1 Metēju labā. Trešajā trešdaļā Metēji mazliet atvilka elpu, kas noveda pie pieciem zaudētiem vārtiem, bet bija jau par vēlu, lai “FK Kalsnava” kaut ko glābtu šajā spēlē. Spēle noslēdzās – 12:6. Rezultatīvākais mājinieku rindās bija Juris Tretjakovs ar pieciem punktiem (3+2). Tikmēr par labāko spēlētāju viesu rindās tika atzīts Jānis Kalniņš, kurš šajā spēlē izcēlās ar četriem punktiem (2+2). Fantastisku spēli Ogres vienības vārtos aizvadīja Roberts Romanovs, viņam veseli 38 atvairīti metieni. Šobrīd “FK Metēji” ar izcīnītiem 12 punktiem ieņem 3.vietu Austrumu konferencē. Rezultatīvākie spēlētāji “FK Metēji” vienībā pašlaik ir Toms Rislings – 20 punkti, un Mārtiņš Zaikovskis – 19 punkti.


Dāvis Bondarenko ar sešiem vārtiem bombardē Tērveti

Fantastisku spēli 2.līgā pagājušās nedēļas nogalē aizvadīja Dāvis Ginters Bondarenko (vidējais starp trīs brāļiem). Viņa seši vārtu guvumi atnesa “FK Vārme” komandai svarīgu uzvaru izbraukumā pret “FK Tērvete” ar rezultātu 8:6. Spēles interesantākā daļa sākās tieši noslēdzošajā trešdaļā, kas noslēdzās par labu Vārmes vienībai 5:4. Dāvis Bondarenko šajā sezonā jau ir guvis 20 vārtus, kopumā 24 punkti, kas viņam pašlaik dod rezultatīvākā spēlētāja godu 2.līgā. “FK Vārme” šobrīd ar 18 punktiem dala 1.vietu Rietumu konferencē kopā ar “FK Jūrmala” komandu. Tērvetes komanda pašlaik 4.vietā Rietumos.


“Rēzekne/BJSS” pārspēj tiešos konkurentus

Otro uzvaru šajā sezonā izdevās izcīnīt “Rēzeknes/BJSS” komandai, kas pārspēja savus tiešos konkurentus “Liepupe” komandu ar rezultātu 7:5. Vēl piecas minūtes līdz pirmā perioda beigām Liepupes vienība bija vadībā ar 1:0, bet to viņiem neizdevās noturēt līdz perioda beigām, jo Rēzeknes komanda guva divus vārtus. Otrais periods noslēdzās neizšķirti, abām vienībām gūstot pa trīs vārtiem. Klāt bija izšķirošais periods šajā spēlē. Tieši tāpat kā pirmo periodu Rēzeknei izdevās uzvarēt ar 2:1, kas nozīmēja, ka uzvara visā spēlē ir izcīnīta. Par labāko spēlētāju Rēzeknes vienībā atzina Ervīnu Tēraudu, kurš izcēlās ar trīs punktiem šajā spēlē. Viesu rindās labāko spēlētāja balvu saņēma Dāvis Vītols. Pēc šīs spēles “Rēzekne/BJSS” vienība pameta pēdējo vietu austrumos un aiz sevis atstāja tieši Liepupes vienību.


“SK Slampe/Zevid” atspēlējas un izcīna beigās pārliecinošu uzvaru

Par otro vienību, kam šajās brīvdienās izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru kļuva “SK Slampe/Zevid” kas mājās pārspēja “SK Babīte” komandu ar rezultātu 12:5. Neskatoties uz to, ka pirmā perioda vidū mājinieki bija iedzinējos ar rezultātu 1:4, tie spēja atspēlēties otrajā periodā. Pēc pirmā perioda rezultāts rādija par labu Babītes komandai 4:3. Neticamas lietas izdevās paveikt Slampes vienībai, otrais periods tiks uzvarēts ar rezultātu 7:1. Iemesls noteikti meklējams tajā, ka otrajā periodā vārtos nācās stāties Babītes komandas spēlētājam Edvardam Vimbam, kurš nomainīja vārtsargu Igo Grundānu, kurš visticamāk bija iedzīvojies savainojumā. Spēles beigu rezultāts 12:5 par “SK Slampe/Zevid” komandai. Par labāko spēlētāju viesu komandā tika atzīts Toms Dūrēns, bet mājinieku rindās labākais bija Reinis Duksītis. Šobrīd Slampes vienība ar 15 punktiem atrodas 3.vietā Rietumu konferencē. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 16 punktiem (12+4) ir Anrijs Daile.


Nākamajā nedēļā atsākās spēles Elvi florbola līgā un 1.līgā pēc nedēļas pārtraukuma. Tā par arī gaidāmas aizraujošas spēles 2.līgā.