• Ernests Voļskis

“FBK Valmiera” un “Lekrings” izlīdzina punktu skaitu ar Ķekavu. Elvi Florbola Līga

Nedēļas nogalē kopumā tika aizvadītas četras interesantas spēles Elvi Florbola Līgā. “Irlava/Avant” mājās pārliecinoši sagrāva līdzšinējos vicečempionus “Oxdog/Ulbroka”, tikmēr “Lielvārde/Fatpipe” mājās izcīnīja svarīgu uzvaru pret līderiem Ķekavu. Toties “Lekrings” un “FBK Valmiera” tiekot pie panākumiem izlīdzināja punktu skaitu ar Ķekavu, kas tagad visām trīs vienībām dod 18 punktus un pirmās vietas tabulā.

Foto: http://lekrings.lv , https://www.floorball.lv


Šonedēļ Elvi Florbola Līga sākās ar izteiktu Kurzemes derbiju starp Cēsu “Lekrings” un Kocēnu “Rubene” komandām. “Rubene” komanda pirmos divus periodus pārsteidza ar savu labo spēli aizsardzībā, kas ļāva rezultātam otrā perioda vidū būt 4:2. Tomēr trešajā periodā “Lekrings” komanda parādīja raksturu, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Piektos un uzvaras vārtus “Lekrings” spēlētājs Krišs Treimanis iemeta 21. sekundi līdz pamatlaika beigām. “Lekrings” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4, pakāpjoties uz dalītu pirmo vietu ar Ķekavas komandu. Rezultatīvākais šajā spēlē “Lekrings” sastāvā bija Kevins Šmits.

Foto: http://lekrings.lv


Sestdien noteikti interesantākā spēle izvērtās starp “Lielvārde/Fatpipe” un “Ķekava” komandām. Spēles pirmais periods aizritēja visai līdzvērtīgi, tam noslēdzoties 1:1. Otrā perioda beigās kopumā tika iemesti trīs vārti, divi Lielvārdei un viens Ķekavai., periodam noslēdzoties 3:2. Trešā perioda sākumā Ķekavas uzbrucējs Markuss Janušesvskis izlīdzināja rezultātu, tomēr piecas ar pus minūtes līdz spēles beigām Lielvārdes spēlētājs Juris Sandis Jēgers atnesa savai komandai uzvaru – 4:3. Par labāko Lielvārdes komandā tika atzīts Mariss Giņko, bet Ķekavas rindās labākā spēlētāja balvu izpelnīja Gints Klēģeris, kurš šajā spēlē atzīmējās ar trīs rezultativitātes punktiem. Pēc šīs spēles “Lielvārde/Fatpipe” komanda ar 15 punktiem ierindojās 4.vietā līgas tabulā.

Foto: https://www.floorball.lv


Sestdienas otrajā spēlē tikās “Irlava/Avant” un “Oxdog/Ulbroka” komandas. Jau pēc spēles pirmā perioda bija skaidrs, ka Ulbrokai šī būs smaga spēle, jo tas noslēdzās ar rezultātu 1:5 par labu Irlavai. Jāuzteic spēles pirmajā periodā Aivja Hammera divi skaistie vārtu guvumi. Otrajā periodā Ulbrokas komanda atbildēja ar vienu vārtu guvumu, izceļoties Kasparam Šķēlam. Trešajā periodā līdzīgi kā pirmajā “Irlava/Avant” turpināja dominēt uz Ulbrokas komandas vārtiem, kas beigās noveda pie rezultāta 9:3. Pēdējās minūtēs skaistu pēcspēles metienu Ulbrokas komandai realizēja jaunais Tristans Priedols. Šajā spēlē Irlavas sastāvā pie trīs rezultativitātes punktiem tika Kristers Tiltiņš, Renārs Stančiks, Mareks Stančiks, Aivis Hammers un Kristaps Kazlovskis. Pēc šīs spēles “Irlava/Avant” apsteidza Liepājas un Stalbes komandas, iespraucoties labākajā astotniekā.

Foto: https://www.facebook.com/fkirlava/


Jau šodien “Irlava/Avant” aizvadīja otro spēli divās dienās, tiekoties izbraukumā ar “FBK Valmiera” komandu. Spēles pirmais periods labāks izvērtās Irlavas komandai, tam noslēdzoties 2:1. Otrajā periodā “FBK Valmiera” guva divus bez atbildes vārtus, tādējādi izvirzoties vadībā 3:2. Otrā perioda minūtē Mareks Stančiks izlīdzināja rezultātu, kas ļāva doties uz ģērbtuvēm ar neizšķirtu pirms spēles trešā perioda. Trešais periods izvērtās rezultatīvākais šajā spēlē, kopumā tika gūti septiņi vārti. “Irlava/Avant” vēl izvirzījās vadībā šajā spēlē, bet turpinājumā valmierieši spēja gūt četrus bezatbildes vārtus un panākt 7:4 uz tablo, divus vārtus gūstot Raitim Ozolam. Pusminūti līdz spēles beigām Renārs Stančiks atguva vienus vārtus savai komandai, bet 10 sekundes vēlāk “FBK Valmiera” spēlētājs Gatis Liepiņš gūstot savai komandai astotos vārtus, pielika punktu šai spēlei. Par labāko spēlētāju “FBK Valmiera” komandā atzina Matīsu Salmiņu, kuram šajā spēlē trīs rezultativitātes punkti, tik pat arī Ralfam Matīsam Balodim. “Irlava/Avant” sastāvā par labāko tika atzīts Renārs Stančiks, kurš atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem. Pēc šīs spēles “FBK Valmiera” pievienojās Ķekavai un Cēsīm turnīra tabulā. Visām trīs vienībām pašlaik ir 18 punkti, kas pašlaik dod pirmās vietas turnīra tabulā.

Foto: Floorball.lv