• Gustavs Rolands Ražinskis

EURO 2020 pusfinālu pirmā spēle - Itālija pret Spāniju

Jau rīt, 6.jūlijā, tiks noskaidrota komanda, kura spēlēs EURO 2020 finālā - vai nu tā būs Itālijas, vai nu Spānijas izlase.

Attēls: footballmonk.com

Kura izlase būs pirmā fināliste?

Kā jau teicu, tad rīt Vemblija stadionā tiks aizvadīta pirmā no EURO 2020 pusfinālu spēlēm, savstarpēji tiekoties itāļiem un spāņiem. Jau iepriekš prognozēju, ka Itālijas futbola izlase spēlēs finālā, pie tā es arī palieku. Uzskatu, ka itāļi šobrīd ir pārāki par spāņiem, taču sportā var notikt viss.

Skatoties statistiku ir redzams, ka abas komandas nezaudēja nevienu grupu spēli, taču, ja itāļi ieguva 9 punktus, respektīvi, trīs uzvaras trīs spēlēs, tad spāņi guva vienu uzvaru un divus neizšķirtus jeb 5 punktus.

Tas, ko var manīt visa turnīra laikā, ka Spānijai nav uzbrucēju, kas spētu noslēgt uzbrukumus, kamēr Itālijas uzbrukums ir manāmi bīstamāks, vismaz tiktāl. Pieļauju, ka uzbrukums būs noteicošais faktors, jo aizsardzība abām komandām ir tiešām laba - Itālijai ir, piemēram, Bonuči, Kjellīnī, kamēr Spānijai ir Laporte un Aspilikveta.

Mačs būs grandiozs, šaubu nav. Abas komandas grib uzvarēt, taču tikai vienai izdosies iekļūt finālā. Es esmu par Itālijas izlasi, bet galvenais - lai interesants mačs, kā arī pats fināls. Prognozēju, ka Itālija: 3, Spānija: 1.