• Valters Spirģis

Dinamo piekāpjas pirmssezonas turnīra mājiniekiem bullīšos

Rīgas "Dinamo" turpina pārbaudes spēļu ciklu ar pirmssezonas turnīru Sočos. Trešajā pārbaudes spēlē pretī mājinieki un potenciālie pretinieki par vietu izslēgšanas spēlēs - hokeja klubu "Soči".

Foto: dinamoriga.lv

Pirmais periods beidzās ar bezvārtu neizšķirtu. Tipiskā vasaras hokeja spēlē nebija daudz bīstamu momentu. Mūsējiem bija pāris labas izdevības mazākumā (Dārziņš un Makmilans).


Soči dažos momentos mēģināja izspēlēt uz vārtu priekšu, taču saspēle tika pārrauta vai Gudļevskis atvairīja metienu. Spēle ritēja samērā vienlīdzīgi, taču pateicoties vairākumiem, Soči ripu kontrolēja nedaudz vairāk.


Otrajā trešdaļā spēle jau nedaudz atvērās un bija vairāk vārtu gūšanas iespēju. Vienīgos vārtus guva Emīls Ģēģeris, kuram perfektu piespēli uz vārtu priekšu atdeva Rihards Marenis, apturot ripu no uzbrukuma zonas pamešanas.


Noteikti jāpiemin arī, ka vienā epizodē rezultāts varēja tikt izlīdzināts, ja dinamiešu aizsargs Bens Māršals nebūtu ar kāju nobloķējis pretinieka metienu, kas tika raidīts gandrīz tukšos vārtos. Šī epizode ir ļoti līdziga tai, kāda bija pagājušajā sezonā bijušajam dinamietim Metjū Maionem, kura potenciālais pēcnācējs varētu būt tieši Māršals.


Tapat kā iepriekšējā spēlē, vairākumā labi uz zilās līnijas izskatījās Māršals un Uvis Balinskis.


Trešajā trešdaļā iniciatīva bija pārgājusi Soču pusē. Periodu rīdzinieki iesāka mazākumā. Tas netika realizēts, taču īsi pēc tam ar spēcīgu šķēlienu no puszonas izcēlās aizsargs Oļegs Pogorišnijs.


Pēc tam pamatlaikā vārti vairs netika gūti. Pretinieku zonā perioda izskaņā kļūdījās Bens Māršals, kas rezultējās ar Soču aizsarga izgājienu vienatnē, taču Gudļevskis glāba.


Papildlaiks arī aizritēja bez vārtiem. Iespējas bija, taču komandām vairākkārt neidzevās realizēt izgājienus divatā pret vienu.


Pēcspēles soda metienus dinamiešiem realizēja Lauris Dārziņš(1/2) un Jākobs Berglunds(1/1). Mājiniekiem uzvaru atnesa Dmitrijs Lugins, kurš realizēja abus soda metienus.


Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs pirmdien pret Sanktpēterburgas SKA vienību.