• Ernests Voļskis

Daugaviņam piespēle uzvaras vārtos, Kalniņam zaudējums. Kontinentālā Hokeja Līga

Šodien 1.novembrī Kontinentālajā Hokeja Līgā kopumā tika aizvadītas 10 spēles. Jau šodien ziņojām, ka Rīgas “Dinamo” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Jekaterinburgas “Avtomoblist” 2:7. Šodien laukumā devās arī citu klubu latviešu hokejisti, piemēram Kaspars Daugaviņš palīdzēja Podoļskas “Vitjaz” komandai izcīnīt uzvaru papildlaikā, toties Jānis Kalniņš nebija glābējs Helsinku “Jokerit” sāpīgā zaudējumā.

Kaspars Daugaviņš. Foto: KHL.ru


Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Podoļskas “Vitjaz” šodien aizvadīja izbraukuma spēli pret “HK Sochi” komandu. Spēles pamatlaiks noslēdzās 3:3, un tieši Kaspars Daugaviņš bija viens no piespēlētājiem Dimitrija Moisejeva uzvaras vārtos. Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja gandrīz 25.minūtes, kuru laikā atdeva vienu piespēli, bloķēja vienu metienu, kā arī izpildīja spēka paņēmienu. Daugaviņam pašlaik 20 spēlēs ir 17 rezultativitātes punkti (6+11). Podoļskas komanda ar šo panākumu pakāpās uz 7.vietu Rietumu konferencē.

Mūsu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēta Helsinku “Jokerit” cieta zaudējumu pret Roberta Bukarta pārstāvēto Čerepovecas “Severstal” komandu ar rezultātu 2:5. Roberts Bukarts šai spēlei netika pieteikts. “Jokerit” komandu visnotaļ šajā spēlē iegāza spēles trešais periods, kurā tika ielaisti trīs bezatbildes vārti. Kalniņš šajā spēlē tika galā ar 26 no 30 metieniem. Kalniņš šosezon stājies astoņās “Jokerit” spēlēs vārtos, un šī bija tikai viņam otrā neveiksme šosezon. Helsinku “Jokerit” komanda pēc šī zaudējuma nokritusi uz 9.vietu Rietumu konferencē, kas šobrīd neļautu spēlēt izslēgšanas spēlēs.

Tikmēr Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” komanda izcīnīja uzvaru pār vienu no Austrumu konferences līderēm Omskas “Avangard. Spēles pamatlaiks noslēdzās 1:1, tālāk sekojot spēles papildlaikam, kurā veiksmīgāka bija “Spartak” komanda. Uzvaras vārtus izdevās gūt pieredzējušajam Jakovam Rilovam. “Spartak” komanda ar šo spēli pārtrauca divu zaudējumu sēriju, tādējādi atgriežoties labākajā astoņniekā Rietumos.

Vēl jāpiemin, ka šodien “VTB” arēnā tika aizvadīts vēl viens Maskavas derbijs, tiekoties vietējajam Maskavas “Dinamo” un Maskavas “CSKA”. Spēli raudzīties bija ieradies Maskavas “Dinamo” audzēknis un viena no šī brīža NHL lielākajām zvaigznēm Aleksandrs Ovečkins. Pateicoties Maskavas “Dinamo” pirmās maiņas uzbrucēju rezultatīvajam sniegumam, “Dinamo” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3.


1.novembra rezultāti: