• Ernests Voļskis

Cēsu “Lekrings” iespēja izcīnīt jau četrpadsmito uzvaru pēc kārtas. Elvi Florbola Līga

Šodien kopumā Elvi florbola līgā tiks aizvadītas divas spēles, kur vienā no tām pašreizējā līdere Cēsu “Lekrings” uzņems Kocēnu “Rubene” komandu. Cēsinieki šajā sezonā aizvadītajās 17 spēlēs piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, tikmēr Kocēnu “Rubene” ar 33 punktiem atrodas līgas 5.vietā. Otrā spēlē šovakar tiksies Ķekavas un Lielvārdes komandas.

Cēsu "Lekrings" komanda. Foto: floorball.lv


Cēsu “Lekrings” iepriekšējā spēlē pārspēja “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komandu ar rezultātu 7:4. Ar četriem punktiem “Lekrings” rindās atzīmējās Kevins Šmits, savukārt ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Jorens Malkavs. Tieši Jorens Malkavs aprīlī tika atzīts par mēneša spēlētāju Elvi florbola līgā. Savukārt Kocēnu “Rubene” piekāpās “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komandai ar rezultātu 5:12, tādējādi pārtrūka “Rubene” komandas piecu uzvaru sērija, kā arī tabulā nācās noslīdēt no 4. uz 5.vietu.


Pirmajā komandu tikšanās reizē šajā sezonā pārāki bija Cēsu “Lekrings” ar rezultātu 5:4. Kocēnu “Rubene” spēles pusē bija vadībā ar rezultātu 4:1, tomēr cēsinieki spēja gūt četrus bezatbildes vārtus un uzvarēt spēli. 21 sekundi līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Krišs Treimanis.


Rezultatīvākais Kocēnu “Rubene” komandas sastāvā ir Reinis Mirkšs ar 38 punktiem (3. rādītājs līgā) no kuriem 23 ir vārtu guvumi, kas savukārt ir labākais rādītājs līgā starp visiem spēlētājiem. Cēsu “Lekrings” komandā rezultatīvākais ir Andris Rajeckis ar 36 punktiem (7.rādītājs līgā).


Cēsu “Lekrings” tabulā ar 48 punktiem ir pārliecinoša līdere, savukārt Kocēnu “Rubene” komandai uzvaras gadījumā iespēja atgriezties 4.vietā, tādējādi apsteidzot Talsu “NSS/Krauzers” komandu. Kocēnu “Rubene” šobrīd ir 33 punkti.


Spēle būs pieejama tiešraidē Sportacentrs TV, plkst. 20:30 no Kocēniem.


Otrajā spēlē šodien “FK Ķekava” uzņems Lielvārde “Fatpipe” komandu. Šobrīd Lielvārdes komanda atrodas uz izslēgšanas spēļu robežas ar Liepājas “Kurši” un Stalbes “Pārgauja” komandām. Savukārt Ķekavas komanda atrodas dalītā 6.-7.vietā ar “Irlava/Avant” komandu. Ķekavas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 42 punktiem ir Klāvs Jansons, kas ir 2. labākais rādītājs līgā pēc punktiem.