• Ernests Voļskis

Bukarta divi vārti atnes “Severstal” komandai uzvaru. Daugaviņa komandai uzvara

Šodien kopumā Kontinentālajā Hokeja Līgā tika aizvadītas astoņas spēles, trijās no tām piedaloties latviešu hokejistiem. Jau dienas pirmajā pusē ziņojām, ka pēc fantastiskas Helsinku “Jokerit” atspēlēšanās pie uzvaras izdevās tikt latviešu vārtsargam Jānim Kalniņam. Par pārsteigumu noteikti parūpējās Roberts Bukarts, kurš šovakar guva savus pirmos vārtus šajā sezonā, pie tam divus, kas palīdzēja viņa komandai Čerepovecas “Severstal” atnest uzvaru ar 2:0 pār Soču komandu.

Foto: En.Khl.ru


Pirms šīs spēles Robertam Bukartam sešās spēlēs bija viena vienīga piespēle šosezon. Šovakar viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” tikās pret “HK Sochi” komandu. Pirmais periods noslēdzās 0:0 šajā spēlē. Jau otrā perioda 4.minūtē Bukartam izdevās gūt vārtus, atklājot šīs spēles rezultātu. Otrā perioda vidū pret Bukartu tika pārkāpti noteikumi, kā rezultātā viņam bija iespēja doties izpildīt soda metienu. Bukarts tajā nekļūdījās un panāca 2:0 šajā spēlē. Tas arī bija viss šajā spēlē, kur par spēles galveno varoni kļuva latviešu hokejists Roberts Bukarts. Sausā spēle “Severstal” vārtsargam Vladislavam Podjapoļskim. Bukartam pašlaik septiņās spēlēs ir trīs punkti (2+1).

Šovakar spēli aizvadīja arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kura pārstāvētā Podoļskas “Vitjaz” izcīnīja uzvaru pār Ufas “Salavat Julajev” komandu ar rezultātu 4:3. “Vitjaz” komanda uzvaras vārtus guva minūti līdz spēles beigām, precīzam esot Aleksandram Sjominam, kuram šajā spēlē kopumā divi vārtu guvumi. Podoļskas Komandas rezultatīvākais spēlētājs Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 20.minūtes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī bloķēja vienu metienu. Daugaviņam šosezon pašlaik 16 punkti (6+10).

Vēl pie uzvarām šodien izdevās tikt Pekinas “Kunlun Red Star” komandai, kas mājās pārspēja Magņitigorskas “Metalurg” komandu ar rezultātu 6:4. Šī jau bija Ķīnas komandai trešā uzvara pēc kārtas, neskatoties uz to, ka visu sezonas sākumu komanda dzīvoja uz zaudējumiem.

Šovakar Maskavā tika aizvadīts “Dinamo” derbijs starp Maskavas un Minskas “Dinamo” komandām. Pēc pirmā perioda Baltkrievi atradās vadībā ar rezultātu 2L1, bet spēles divos nākamajos periodos maskavieši iemeta četrus bez atbildes vārtus un svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2. Trīs punkti šajā spēlē Maskavas “Dinamo” kapteinim Vadimam Šipačovam.

21.oktobra rezultāti: