• Ernests Voļskis

Brāļi Januševski karjeru turpinās Ķekavā

Florbola klubs “Ķekava” ticis pie papildinājuma gaidāmajā Elvi florbola līgas sezonā. komandai pievienojušies brāļi Markuss un Kristers Januševki no Ogres “Vilki” komandas. Abi spēlētāji Ķekavā atradīsies uz īres tiesībām, tas viņiem būs pirmais klubs ārpus mājām, Ogres. Abi spēlētāji dalījās iespaidos par jauno klubu.

Kristers un Markuss. Foto: Ogres "Vilki"


“Komandu gribēju mainīt pagājušās sezonas vidū, un viens no variantiem bija Ķekavas komanda. Pēc karantīnas beigām man uzrakstīja Klāvs Jansons. Viņš jautāja, kur spēlēšu nākamajā sezonā, un piedāvāja atnākt uz pāris treniņiem, un izdomāt, vai vēlos turpināt trenēties Ķekavas komandā.

Sagaidu Mērķtiecību, vēlmi spēlēt un cīnīties par katru spēles minūti, lai uzvarētu. Ceru, ka šeit sezonu aizvadīšu vēl sekmīgāk, un komandas rezultāti būs tādi, kā esam ieplānojuši.” Tā par jauno komandu izteicās Markuss Januševskis.

Markuss Januševskis karjeras laikā aizvadījis trīs pilnas sezonas Elvi florbola līgā, Ogres “Vilki” sastāvā. Pagājušajā sezonā Markuss ar 48 punktiem(31+17) bija Ogres “Vilki” rezultatīvākais spēlētājs un 4. rezultatīvākais visā Elvi florbola līgā. 2019.gada pavasarī Markuss pārstāvēja Latvijas U19 izlasi Pasaules Čempionātā florbolā.

Tikmēr jaunākais brālis Kristers Januševskis atzina: “Sajūtas no vienas puses skatoties ir labas, jo ir dota iespēja uzspēlēt citā kluba un satikt jaunus komandas biedrus ar kuriem nekad nav spēlēts! Bet no otras puses ja skatās nav tādas pašas labākas, jo tik daudz gadi ir pavadīti pašmāju kluba kur emocijas un spēlētāji ar kuriem ir spēlēts bijušas pašas labākas! Protams bija grūti pieņemt šādu lēmumu, bet ka jau minēju vienmēr dzīvē ir jāpamēģina kas jauns! Bet vienu varu pateikt, nekad neaizmirsīšu emocijas kuras ir pieredzētas ar šo klubu, un tiešām gribu pateikt lielu paldies trenerim un komandas biedriem kuri mani atbalstīja un teica lai nepadodos un cīnos!

No jauna kluba protams sagaidu pašatdevi gan laukuma gan treniņos, kopīgu komandas darbu, kopīgus mērķus, ka arī emocijas. Protams ar dažiem Ķekavas spēlētājiem jau pirms ierašanās pirmajā treniņā biju ļoti labi pazīstams, tāpēc iejusties komandas gaisotne bija samēra viegli!”

Kristeram šī būs trešā sezona Elvi florbola līgā, pagājušās divas Ogres “Vilki” sastāvā. Pagājušajā sezonā Kristers tika pie sešiem rezultativitātes punktiem sezonā (3+3).

“FK Ķekava” jauno Elvi florbola līgas sezonu sāks 13.septembrī izbraukumā pret Talsu “NSS/Krauzers” komandu. Toties pirmā mājas spēle tiks aizvadīta 18.septembrī pret Stalbes “SK Pārgauja” komandu.