• Ernests Voļskis

Biznesa augstskolā Turība norisināsies studentu strītbola turnīrs un sporta spēles

24.septembrī, plkst. 17:00 Biznesa augstskolas Turība stāvlaukumā norisināsies studentu strītbola turnīrs, kas tapis sadarbībā ar 3x3 Riga un BATSP un RTU ETF SP atbalstu. Bez basketbola pasākumā paredzētas arī dažādas aktīvas sporta spēles. Pieteikšanās anketu atradīsi rakstā, turnīram iespējams pieteikties līdz rītdienas 23:59.

Foto: https://www.facebook.com/turibasp


Strītbols jeb ielu basketbols ir basketbola ielas versija, kas tiek spēlēta divreiz mazākā laukumā nekā basketbols. Laukumā atrodas 3 spēlētāji. Lai mestu grozā, obligāti ir jāaiziet aiz 3 punktu līnijas. Šīs spēles dzimtene ir Amerika, kur tas radies pagājušā gadsimta 80. gados. Bija paredzēts, ka strītbols šovasar pirmo reizi debitēs Olimpiskajās spēlēs, bet kā zināms, tās diemžēl tika atceltas pandēmijas dēļ.

Biznesa augstskolas Turības un Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas un Telekomunikācijas fakultātes studējušo pašpārvaldes jau šonedēļ rīko vienu no mācību gada karstākajiem pasākumiem, proti strītbola turnīru. Turnīrā paredzēts, ka komandās var piedalīties studenti no visas Latvijas, pārstāvot savu universitāti/augstskolu. Katrā komandā atļauts pieteikt 4 cilvēkus, turnīra laikā dalībnieks komandas nevar mainīt, toties jūs vienā komandā varat būt no citām skolām. Lai tu varētu piedalīties turnīrā, tev organizatoriem būs jāuzrāda sava studentu apliecība vai ISIC kartiņa.

Ar nolikumu vairāk iespējas iepazīties saitē blakus pie pieteikšanās anketām.

Ja strītbols tevi neuzrunā, tad tev būs iespēja piedalīties sporta spēlēs, kas norisināsies arī Biznesa augstskolas “Turība” teritorijā.

Turnīram un sporta spēlēm iespēja pieteikties līdz 22.septembra, plkst. 23:59

Pieteikšanās anketa strītbolam: https://ej.uz/stritbola_turnirs_2020

Pieteikšanās anketa sporta spēlēm: https://ej.uz/stritbola_turnirs_2020

NOLIKUMS: https://docs.google.com/document/d/18BPf3hPqF6722FZ-joWUt7sULqzm8cwJ569HRnqg5Tk/edit

VIDEO: https://www.facebook.com/watch/?v=2756401051271523&extid=dhcgkbeMloN0PUwJinfo: https://basket.lv/3x3

https://www.facebook.com/turibasp