• Ernests Voļskis

Ar trīs spēlēm pēc nedēļas pauzes atgriezīsies Elvi Florbola Līga

Jau šajā nedēļas nogalē pēc nedēļas pauzes atsāksies spēles Elvi Florbola Līgā. Kopumā sestdien tiks aizvadītas trīs spēles. Kā zināms pagājušajā nedēļas nogalē spēles tika pārceltas sakarā ar covid-19 inficēto skaita uzliesmojumu Latvijā. Noteikti interesantākā spēle šonedēļ varētu izvērsties starp divām līderu vienībām “Ķekava” un “FBK Valmiera”, abām vienībām pašlaik ir pa 15 punktiem turnīra tabulā.

"Ķekava" pret "FBK Valmiera". Foto: Floorball.lv


‘Ķekava” pret “FBK Valmiera”

Šīs divas vienības tiksies jau dienas pirmajā pusē, spēles sākums paredzēts plkst. 14:00 no Vidzemes Olimpiskā Centra. Abas vienības šosezon sešās spēlēs izcīnījušas piecas uzvaras, kad dod 15 punktus turnīra tabulā abām vienībām. Interesanti, ka abas vienības vienīgo zaudējumu šosezon piedzīvojušas pret Cēsu “Lekrings” komandu. Ķekavas komandā un visā līgā pašlaik rezultatīvākais spēlētājs ir Klāvs Jansons ar 22 punktiem (8+14), toties “FBK Valmiera” komandā labākais pašlaik ir Raitis Ozols ar 14 punktiem (5+9). Pagājušajā sezonā abās tikšanās reizēs pārāka bija “FK Ķekava” komanda ar vienu vārtu starpību.

“Lekrings” pret “Lielvārde/Fatpipe”

Noteikti šis duelis sagaidāms tikpat interesants cik līderu cīņa, jo abas vienības arī ir tabulas augšdaļā un katrai ir pa 12 punktiem. Interesants fakts, ka Lielvārdes komandas sastāvu pērnajā nedēļā ir papildinājis “Oxdog/Ulbroka” komandas audzēknis Iļja Taratutins, kuru sestdien visticamāk redzēsim laukumā. Abām vienībām šosezon nospēlētas piecas spēles, kurās izdevies tikt pie četriem panākumiem. “Lekrings” komandā šobrīd līderu lomu ir uzņēmušies Kevins Šmits un Andris Rajeckis, abiem spēlētājiem pa deviņiem punktiem. lielvārdiešu rindās rezultatīvākais pašreiz ar 13 punktiem ir Juris Sandis Jēgers. Pagājušajā sezonā abās tikšanās reizēs pārāka bija Cēsu “Lekrings” komanda, spēlei Lielvārdē noslēdzoties tikai ar rezultātu 3:2.

Foto: Floorball.lv

“Oxdog/Ulbroka” pret “Rubene”

Nedēļas noslēdzošajā spēlē savā starpā tiksies “Oxdog/Ulbroka” un “Rubene” komandas. Rubenes komanda šosezon ir aizvadījusi pa divām spēlēm vairāk nekā Ulbrokas komanda, bet pašlaik abām komandām ir pa 11.punktiem turnīra tabulā, kas dod 5.-6.vietu. Ulbrokas komanda piecās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, tieši tikpat cik Rubenes komanda septiņās aizvadītās spēlēs. Pašlaik “Oxdog/Ulbroka” komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem ir pieredzējušais Atis Blinds, toties “Rubene” komandā tas ir Arnijs Kuratņiks ar 16 punktiem. Pagājušajā sezonā abās tikšanās reizēs pārāka bija “Oxdog/Ulbroka” komanda.

Foto: https://www.fsmasters.lv