• Ernests Voļskis

“Apelsīns/Oxdog” Ulbroka izcīna piekto uzvaru pēc kārtas. Elvi Florbola Līga

Šodien Elvi florbola līgā tika aizvadītas četras spēles, kur vienā no tām uzvaru izcīnīja “Apelsīns/Oxdog” Ulbroka komanda, kas viesos pārspēja “Lielvārde/Fatpipe” komandu ar rezultātu 5:3. Citās spēlēs uzvaru svinēja “Rubene”, “Lekrings” un Talsu NSS/Krauzers komandas.

Lielvārdes un Ulbrokas duelis Foto: Floorball.lv


Šodien centrālā spēlē tikās “Lielvārde/Fatpipe” un “Apelsīns/Oxdog” Ulbrokas komandas. Spēle bija īpaša ar to, ka tieši šīs divas vienības ir tikušās līdz šim pēdējā Elvi Florbola Līgas superfinālā, kurā uzvaru izcīnīja Lielvārdes komanda ar rezultātu 7:4. Pēc pirmajiem diviem spēles periodiem Lielvārdes komanda bija vadībā. Pēc pirmā perioda rezultāts bija Lielvārdei par labu 2:1, abus vārtus gūstot Nikam Blumfeldam. Otrajā periodā soda metienu realizēja Ulbrokas spēlētājs Daniels Anis, tādējādi izlīdzinot spēles rezultātu, bet perioda pusē lielvārdieši atguva vadību pēc Jura Sanda Jēgera vārtiem. Trešais periods aizritēja ulbrokiešu labā, jo tika gūti trīs bezatbildes vārti, kas beigās deva uzvaru 5:3. Par spēles līderiem Ulbrokas sastāvā kļuva Daniels Anis un Rolands Kovaļevskis, kas izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem šajā spēlē.


“Apelsīns/Oxdog” Ulbroka turnīra tabulā atrodas 1.vietā ar 32 punktiem, kamēr “Lielvārde/Fatpipe” ar 20 punktiem saglabā 7.vietu.


Citā spēlē Kocēnu “Rubene” pārspēja pirmspēdējās vietas komandu Bausku ar rezultātu 9:5. Pēc pirmā perioda rezultāts bija 3:2 par labu “Rubene” florbolistiem, bet otrā perioda sākumā baušķenieki spēja izlīdzināt rezultātu 3:3. Turpinājumā Kocēnu “Rubene” guva trīs bezatbildes vārtus, kas nostiprināja vadību šajā spēlē. Trešajā periodā Bauska vairāk uzspieda ar savu spēli, tādējādi gūstot arī vienus vārtus, bet ar to nebija gana, jo Rubenes florbolisti iemeta vēl divus vārtus, kas ļāva izcīnīt uzvaru 9:5.


Pēc šīs spēles “Rubene” florbolisti ar 22 punktiem ieņem 6.vietu turnīra tabulā.


Graujošas uzvaras šodien izcīnīja Talsu un Cēsu florbolisti. Talsu “NSS/Krauzers” pārspēja Stalbes “Pārgauja” 9:2, savukārt Cēsu “Lekrings” tika galā ar Liepājas Kurši 9:2.