• Ernests Voļskis

Anis “Oxdog/Ulbroka” sastāvā atgriežas ar četriem gūtiem vārtiem. Elvi Florbola Līga

Šovakar Elvi Florbola Līgā tika aizvadītas divas spēles, lielu uzsvaru liekot uz spēli starp “Ķekava” un “Oxdog/Ulbroka” komandām. “Oxdog/Ulbroka” komandai izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 16:7, četrus vārtus iemetot Danielam Anim (4+1), kuram šī bija atgriešanās spēle. Otrajā spēlē Stalbes “SK Pārgauja” mājās pēc laba otrā perioda pārspēja “RTU/Rockets” komandu ar rezultātu 10:3.

Daniels Anis 2019./2020. Foto: https://www.fsmasters.lv


Šovakar “Oxdog/Ulbroka” komandai bija īpaša spēle, jo sastāvā atgriezās pagājušās sezonas komandas līderis Daniels Anis. Šo sezonu Anis sāka Čehijas komandā “Viktovice”, bet ņemot vērā faktu, ka Čehijā sports epidemioloģiskās situācijas dēļ ir apturēts, Anis atgriezās Latvijā.

Turpinot par Ani, tad tieši viņš atklāja šīs spēles rezultātu pret “Ķekava” komandu, kas viņam izdevās jau savā pirmajā nomaiņā. Spēles turpinājumā pie soda metiena tika “Ķekava” komanda, ko protams devās izpildīt Ķekavas komandas līderis Klāvs Jansons, kurš ar skaistu vārtsarga apspēlēšanu izlīdzināja spēles rezultātu. Komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem, bet perioda otrajā daļā “Oxdog/Ulbroka” komanda iemeta trīs bezatbildes vārtus, noslēdzot periodu sev par labu 5:2. Pie otrā vārtu guvuma perioda izskaņā tika Daniels Anis.

Otrā perioda pirmajā pusē Ulbrokas komanda turpināja savu dominanci, divus vārtus iemetot Eduardam Stūrem, kas ļāva panākt 7:2 uz tablo. Periods turpinājās ar abu komandu diviem vārtiem, Ķekavas komandai precīzi bija Gints Klēģeris un Edžus Bunka, toties Ulbrokai abus vārtus iemeta komandas pieredzes bagātākais spēlētājs Atis Blinds. Jāpiemin, ka Blinds pašlaik “Oxdog/Ulbroka” komandā ir rezultatīvākais spēlētājs. Periods noslēdzās 9:4.

Trešajā periodā turpinājās “Oxdog/Ulbroka” komandas dominance, perioda pirmajā pusē kopā iemetot četrus, divus no tiem Danielam Anim, kas jau viņam deva četrus vārtus spēlē. Turpinājumā saķeršanās sanāca starp “Ķekava” spēlētāju Tomu Gredzenu un “Oxdog/Ulbroka” spēlētāju Ati Blindu, uz ko Blinds reaģēja pārāk asi, saņemot 2+2 noraidījumu. Ķekava noņēma vārtsargu, tā rezultātā spēlējot 5 pret 4, kas ļāva vainagoties ar panākumu, jo ķekavieši iemeta divus vārtus panākot 6:12. Ulbrokieši neapstājās iemetot trīs bezatbildes vārtus, kas ļāva panākt 15:6. Komandas vēl perioda beigās apmainījās ar vārtu guvumiem šajā rezultatīvajā spēlē, kur beigu rezultāts bija 16:7 par labu “Oxdog/Ulbroka” komandai.

Rezultatīvākais mājinieku komandā ar pieciem punktiem (1+4) bija komandas rezultatīvākais spēlētājs Klāvs Jansons. Jansonam šosezon deviņās aizvadītajās spēlēs 31 rezultativitātes punkts (10+21). “Oxdog/Ulbroka” komandā rezultatīvākie bija Kaspars Šķēls un Daniels Anis, abiem pa pieciem punktiem. Toties labākā spēlētāja balvas saņēma Kristaps Laugalis un Valters Lapiņš.

Pašlaik “Oxdog/Ulbroka” komanda ar 17 punktiem atrodas 4.vietā Elvi Florbola Līgā, bet “Ķekava” ir pa vienu punktu priekšā, tādējādi saglabājot dalīto pirmo vietu ar Valmieru un Cēsīm.

Otrajā šodienas spēlē Elvi Florbola Līgā Stalbes “SK Pārgauja” mājās sagrāva “RTU/Rockets” komandu ar rezultātu 10:3. Rīdzinieki pēc pirmā perioda bija vadībā ar rezultātu 2:1, tomēr otrajā periodā mājinieki iemeta piecus bezatbildes vārtus, kas jau deva viņiem vadību 6:2. Spēles ritējums arī nemainījās trešajā periodā, kas arī deva šo gala rezultātu 10:3. Rezultatīvākais “SK Pārgauja” rindās ar četrām piespēlēm bija Olafs Zvīnis, bet par labāko atzina divu vārtu autoru Kristapu Krujelis. “SK Pārgauja” komandai šī bija trešā uzvara šosezon, kas pašlaik dod 10 punktus un 7.vietā tabulā.