• Ernests Voļskis

Andris Rajeckis atgriežas Lekrings vienībā

Updated: Jul 13, 2019

Latvijas florbola izlases spēlētājs Andris Rajeckis, kuram vakar apritēja 27 gadi, pēc divu sezonu prombūtnes Šveices čempionātā, gaidāmajā sezonā atgriezīsies Cēsu Lekrings komandā. Par gaidāmo sezonu un pavadīto laiku Šveicē, ar mums dalījās pats Rajeckis.

Foto- Andris Rajeckis Pasaules čempionātā Prāgā (Latvijas Florbola savienība)


Andris Rajeckis iepriekšējās divas sezonas pavadīja Šveices vienībāThurgau, kas spēlē pēc spēka Šveices otrajā līgā NLB. Pagājušajā sezonā Rajeckis 23 spēlēs tika pie 33 punktiem (14+19). Kopumā pa divām sezonām Šveicē Rajeckis ir ticis pie 84 punktiem (46+38) 55 spēlēs.


Rajeckis, sarunā ar Piesportagalda.com par spēlēšanu Šveicē, atzina, ka viņam esot pozitīvs iespaids par Šveices čempionātu. Rajeckim bija interesanti, ka jāspēlē pret komandām un spēlētājiem, par kuriem neko daudz viņš nav zinājis. Līdz ar to spēles laikā, viņam bija jācenšās izprast pretiniekus un tas, ko viņi ir spējīgi izdarīt, kā arī nācies pielāgoties dažādām taktikām un to niansēm. Par pozitīvu Rajeckis nosauca arī to, ka starpsezonā un Šveices kausā bija iespēja aizvadīt vairākas spēles pret augstāko līgu komandām. Tā viņam esot bijusi iespēja tikt pie nozīmīgas spēļu prakses. Kopumā Rajeckis esot apmierināts, ka viņam bijusi iespēja aizvadīt divas sezonas Šveicē.


Par atgriešanos Lekrings vienībā un treniņiem Cēsīs, Rajeckis pastastīja:


-Esmu priecīgs, ka pēc divu gadu prombūtnes, varu atgriezties Lekringā un Cēsīs. Ir patīkami atgriezties komandā, kur ir pieredzējuši un arī jauni spēlētāji, kuri ir gatavi trenēties, lai sasniegtu augstus mērķus. Ar komandu sāku trenēties no tā brīža, kad tika parakstīti dokumenti. Jāsaka, ka daudz kas ir mainījies komandā divu sezonu laikā. Jauni spēlētāji un treneris, kā rezultātā pamainījusies treniņu norise un to intensitāte. Domāju, ka tas nāk tikai par labu komandai.


2016/2017.sezonā Rajeckis bija Cēsu Lekrings komandas līderis ar 60 punktiem 28 spēlēs.


Rajeckis ir spēlējis četros Pasaules čempionātos florbolā (2012, 2014, 2016, 2018). Kopumā Pasaules čempionātos aizvadot 26 spēles, kurās ticis pie 11 punktiem (5+6).