• Gustavs Rolands Ražinskis

Aizvadītā nedēļas nogale Spānijas un Itālijas futbolā

Updated: Mar 20, 2021

Futbola pasaule nav likusi mums vilties, ja runājam par spēlēm, kas tika aizvadītas šajās brīvdienās. Piedzīvojām spēles, kuras sagriezās kājām gaisā ātri vien. Tādas, kurās spēlētāji atkārtoja vēsturi un tādas, kuras neatstāja futbola fanus vienaldzīgus.

Foto: egypttoday.com


"FC Barcelona" pret "Real Betis"

Spēle, kura lika "FC Barcelona'' komandai iespringt vairāk, kā paši, maz bija gaidījuši. Rezultātu atklāja ''Real Betis" jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Serhio Kanaless. Ātri vien "FC Barcelona'' izlīdzināja rezultātu. 9.minūtē to panāca Frenkijs de Jongs.


Spēles 26.minūtē vārtus atkal guva "Real Betis''. Vārtu autors ir spēlētājs, kurš nesen veica pāreju uz šo klubu no ''Olympique Lyon'' - Nabils Fekirs. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar ''FC Barcelona'' izlīdzinājuma panākšanu.


Mača otros vārtus ''FC Barcelona'' labā guva Serhio Busketss. Vārti otrajā puslaikā netika gūti līdz 72.minūtei, kad ar galvu vārtus guva ''FC Barcelona'' aizsargs Klements Lenglets.


Mačs noslēdzās ar ''FC Barcelona'' uzvaru. Vērts izcelt, ka ar trīs piespēlēm izcēlās slavenais argentīniešu futbolists Lionels Messi.


Foto: Beinsports.com


"AC Milan" pret "Inter"

Mača rezultātu atklāja ''AC Milan'' komanda 40.minūtē, kad precīzs bija tās horvātu uzbrucējs Ante Rebičs. Ātri vien ''AC Milan'' komanda dubultoja savu pārsvaru. Vārtus guva spēlētājs, kurš ir atgriezies klubā pēc 8 gadu prombūtnes, kuras laikā paspēja priecēt fanus tādās valstīs kā Francija, Anglija un ASV - neviens cits kā Zlatans Ibrahimovičs. Pirmais puslaiks noslēdzās labvēlīgi "AC Milan'' komandai - 2:0.


Otrais puslaiks kļuva interesantāks, kad Milānas ''Inter'' komanda atspēlēja divu vārtu deficītu vien trijās minūtēs. Spēles 70.minūtē Milānas ''Inter'' jau bija guvuši pārsvaru, iesitot trešos vārtus. Precīzs bija Stefans de Vrijs. Spēlei punktu pielika beļģu uzbrucējs Romelu Lukaku, gūstot ceturtos vārtus Milānas ''Inter'' labā.


Šajā derbijā uzvaru guva Milānas ''Inter'', mačam noslēdzoties ar rezultātu 4:2.