• Ernests Voļskis

29.augustā norisināsies Zibensturnīrs otrais posms

Mazliet vairāk kā jau pēc nedēļas, 29.augustā Ganību dambī 20a sākot ar plkst. 9:00 norisināsies florbola turnīrs Zibensturnīrs otrais posms. Kā ziņo organizatori, tad tev vēl ir iespēja pieteikt komandu šim florbola turnīram. Pirmajā posmā kopumā piedalījās 8 komandas, par čempioniem kļūstot vienībai ar nosaukumu “Slapjās vāveres”.

Zibensturnīrs. Foto: https://www.facebook.com/zibenturnirs

Pirmais Zibensturnīrs norisinājās šīs vasaras karstākajā laikā, proti jūlija vidū. Kopumā pirmajam posmam bija pieteikušās veselas astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās grupās. Protams aizraujošākās spēles izrādījās tās izšķirošās, kur spēlē par 3.vietu uzvaru izcīnīja “Veču Lauks” vienība, uzvarot “Iam floorball” komandu. Tikmēr finālā triumfēja “Slapjās vāveres” komanda, tiekot galā ar “FK Valka” komandu. Čempionu komandu veidoja gados jaunie, perspektīvie Latvijas florbola censoņi.

Pēc pirmā turnīra organizatori ir uzklausījuši nepieciešamos uzlabojumus un nākošais turnīrs solās būt latiņu augstāks, tāpēc izsaku aicinājumu pieteikties turnīram, vietas vēl ir! Tā skaidroja turnīra organizators Artūrs Narogs.

Otro posmu paredzēts aizvadīt ar grupu spēlēm, tālāk sekojot play-off kārtībai. Izspēles kārtību var ietekmēt komandu skaits. Lai dinamiskāk ritētu turnīra gaita, tad spēles tiks aizvadītas uz diviem laukiem. Spēles ierastā pieci pret pieci, tiks aizvadītas 4 pret 4, lai viss ritētu ātrāk, skaistāk un dinamiskāk, gan līdzjutējiem, gan pašiem spēlētājiem. Pie tam noraidījuma vietā spēlētājam nebūs jādodas atsēdēt, bet gan uz viņa vārtiem tiks izpildīts pēcspēles metiens.

Turnīra labākajam vārtu guvējam tiks dāvināta florbola nūja, no Zibensturnīrs atbalstītāja Florbolaveikals.lv. Turnīra atbalstītāju lokam vēl pievienojusies “Sporta bode” un “Lucavsala SUP”.

Zibensturnīrs organizatori aicina visas komandas pieteikties sūtot komandas pieteikumu uz e-pastu pieteikums@florbolaturnirs.lv norādot spēlētāju pieteikumu brīvā formā. “Zibensturnīrs” atrodams arī sociālajos tīklos Instagram un Facebook (skatīt linku apakšā).


Facebook: https://www.facebook.com/zibenturnirs

Instagram: https://www.instagram.com/zibensturnirs/

Informācija: Artūrs Narogs (Turnīra organizators)