• Gustavs Rolands Ražinskis

11 metri - Čempionu līga #2

Updated: Mar 20, 2021

Nedaudz par to, kas noticis 19.februārī - Čempionu līgā. Ieskats spēlēs ''Tottenham'' pret ''RB Leipzig'' un ''Atalanta'' pret ''Valencia''.


Foto: dw.co

''Tottenham'' pret ''RB Leipzig''

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, taču tika parādītas trīs dzeltenās kartītes - viena ''Tottenham'' komandai un divas ''RB Leipzig''. Spēles 56.minūtē, ar precīzu vienpadsmit metru soda sitienu, vārtus guva ''RB Leipzig'' komandas uzbrucējs Timo Vērners. 11 metru soda sitiens tika nozīmēts pēc ''Tottenham'' komandas spēlētāja Bena Deivija pārkāpuma - no kājām nogāžot Timo Vērneru. Jāpiemin, ka skatoties spēli, bija jūtams, cik ļoti ''Tottenham'' komandai nepieciešams spēlētājs, kurš pašreiz ir traumēts - neviens cits kā dienvidkorejietis Heungs-Mins Sons. Mačs bija skatāms, jo abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus, bet jāatzīst, ka bija gana asa spēle - ''Tottenham'' komandai vienpadsmit pārkāpumi, ''RB Leipzig'' tādi bija septiņpadsmit. Tā kā spēle notika pašas ''Tottenham'' stadionā, viņiem nāksies iesvīst, jo, kā zinām, tad viesos uzvarēt nebūt nav vieglāk. Ceru, ka atbildes mačs būs ar tikpat daudz momentiem, bet ar vairāk gūtiem vārtiem!


Foto: theunionjournal.com

''Atalanta'' pret ''Valencia''

Spēles rezultātu atklāja ''Atalanta'' komandas pussargs Hanss Hatebūrs. Vārti tika gūti spēles 16.minūtē. Tuvojoties spēles pirmā puslaika beigām, ''Atalanta'' palielināja savu pārsvaru, vārtus gūstot tās uzbrucējam Josipam Iličičam. Pirmais puslaiks noslēdzās 2:0 itāļu komandas labā. Rezultātu 3:0 panāca 57.minūtē, kad precīzs bija ''Atalanta'' komandas šveices pussargs Remo Freilers. Ātri vien arī tika gūti ceturtie vārti itāļu komandas labā. Vārtus guva 62.minūtē, ''Atalanta'' pussargs, kurš ar vārtiem šajā mačā jau bija izcēlies - Hanss Hatebūrs. ''Valencia'' komandai izdevās gūt vienus vārtus - 66.minūtē precīzs bija tās uzbrucējs Deniss Čeriševs. Vēlos pieminēt, ka ''Atalanta'' veica 5 sitienus vārtu rāmī, no kuriem četri bija precīzi. Lai arī rezultāts par to neliecina, spēle bija diezgan vienlīdzīga - gan piespēļu skaita, gan bumbas kontroles ziņā. Tā kā šī bija ''Atalanta'' komandas mājas spēle, ''Valencia'' ir visas iespējas tikt tālāk, mājās uzvarot 3:0. Ja tomēr ''Atalanta'' komandai izdosies gūt kaut vienus vārtus izbraukumā, spāņu komanda tiks tālāk tikai tādā gadījumā, ja viņi uzvarēs ar vismaz ''+4''.