• Ernests Voļskis

1.līga startēs 17.septembrī ar “Lekrings/CPSS” un “Rubene-1” dueli

Jau 17.septembrī startēs Latvijas Florbola čempionāta 1.līgas sezona. Atklāšanas spēlē Cēsīs spēkosies “Lekrings/CPSS” un “Rubene-1” komandas. Pagājušā sezona netika pabeigta Latvijas Florbola čempionātā 1.līgā, sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu marta vidū.

"Lekrings/CPSS" komanda. Foto: Floorball.lv


Šosezon Latvijas florbola čempionāta 1.līgā startēs 20 komandas, divās konferencēs pa 10 vienībām. Izmaiņas skārušas abas konferences. Austrumus pametušas Igaunijas vienība “EMU SK/Tartu” un “Rēzekne/BJSS”, bet tajā pašā laikā konferencei no Rietumiem pievienojusies “FK Saulkalne” komanda, kas pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadīs izbraukumā pret “FBK Valmiera/BSS” komandu. 1.līgā debiju piedzīvos “FK Metēji” florbolisti, kas pirmo spēli sezonā aizvadīs izbraukumā pret vienīgo Igaunijas vienību “JogevaSK Tahe/Olivia”.

Rietumu konferenci atstājusi jau pieminētā “FK Saulkalne”, kā arī no 1.līgas izstājusies Bauskas komanda “SC Mēmele”. Pēc trīs sezonu prombūtnes Latvijas florbola čempionāta 1.līgā redzēsim Ogres “Vilki” komandu, kas pirmo spēli aizvadīs mājās pret “LU/FS Masters” komandu.

Pirmā apļa spēles:

17.09

“Lekrings/CPSS” pret “Rubene-1”

18.09

“Lielvārde” pret “FK Valka”

19.09

“Leģions/Grobiņa SC” pret Ķekavas “Bulldogs”

“FK Kurši FSS” pret “Kuldīga/KNSS”

“Jogeva SK Tahe/Olivia” pret “FK Metēji”

“FBK SĀC” pret “FK Madona”

“Talsu NSS/Zerorisk” “SK Slampe/Zevid”

20.09

“FBK Valmiera/BSS” pret “FK Saulkalne”

“RTU Rockets 1” pret “FK JeNo”

Ogres “Vilki” pret “LU/FS Masters”