• Ernests Voļskis

Šodien startē “Latvian Open”. Šogad gan bez ārzemju vienībām

Šodien Valmierā un Kocēnos startēs gadskārtējais florbola turnīrs “Latvian Open”. Kopumā šogad turnīram pieteikušās 25 komandas, kas sadalītas trīs grupās. Šogad turnīrā nepiedalās neviena ārzemju komanda, saistībā ar ierobežojumiem un situāciju pasaulē. Spēlēm būs iespēja sekot līdzi tiešraidēs, no Kocēniem pa brīvu, bet no Valmieras pa maksu.

Foto: Floorball.lv


Kopumā komandas sadalītas trīs apakšgrupās – Men Elite A un Men Elite B, Men group A un Men group B, kā arī Women Group. Interesantākās spēles noteikti sagaidāmas elites grupā, kur savu dalību pieteikušas astoņas komandas. Starp šīm komandām arī atrodas Latvijas U19 izlase, kas sadalīta divās vienībās – Latvija U19 red un Latvija U19 white. Noteikti starp favorītiem ir mājinieki “FBK Valmiera” un “Rubene” komandas. Tāpat nevar nepieminēt Stalbes “Pārgauja” vienību.

Sieviešu grupā pieteikušās sešas komandas. Lielākās pretendentes uz 1.vietu ir mājiniece “Rubene” un “FK Ķekava” komanda. Nevaru nepieminēt komandu, kas sadalītas no divām vienībām “Ķekavas Bulldogs/NND”. Vēl sieviešu grupā atrodas “Rubene-1”, “FK NND/RJTC” un “Lekrings” komanda.

Noteikti tikpat interesantas cīņas kā elitē sagaidāmas Men group turnīrā, tur kopumā savu dalību pieteikušas 11 vienības. Šīs vienības sezonas laikā spēlē vīriešu 1. un 2.līgā. Te noteikti par galvenajiem pretendentiem var uzsvērt Ogres “Vilki” komandu, kas šosezon startēs Latvijas florbola čempionāta 1.līgā. Konkurenci Ogres komandai varētu sastādīt Kuldīgas komanda.

Turnīrs norisināsies līdz 23.augustam, kad tiks noskaidroti čempioni visās grupās. Spēlēm būs iespēja sekot tiešraidēs no Vidzemes Olimpiskā centra un Kocēnu Sporta Nama. No VOC iespēja sekot būs maksas pakalpojums, biļetes iespējams iegādāties www.bezrindas.lv Mājaslapā, toties no Kocēniem tas būs pa brīvu.


Men Elite komandas

Rubene, SK Pārgauja, FBK SĀC, Lielvārde/Fatpipe, FBK Valmiera, Bauska, Latvia U19 RED un Latvia U19 WHITE.

Women group komandas

Rubene, Lekrings, FK NND/RJTC, Ķekavas Bulldogs/NND, Rubene-1 un FK Ķekava.

Men group komandas

FK Metēji, Kuldīga/KNSS, FK Ogres Vilki, FK Tērvete, FBK Valmiera/BSS 2, Rubene-1, SK Coyote, FK Kalsnava, FBK Valmiera/BSS, FK Vārme un SK Slampe/Zevid.


Vairāk: http://www.latvianopen.com/2020/lv/home