• Gustavs Rolands Ražinskis

Čempionu un Eiropas līgas izlozes

Neliels ieskats tajā, kāda ir situācija komandām, kurām nāksies spēkoties savā starpā, lai cīnītos par čempionu titulu.

Foto: uefa.com

Šādi izskatās situācija Eiropas līgā. Turnīra sākumā biju pārliecināts, ka finālā spēlēs ''Wolves'' ar ''Roma'', bet, kā redzam, tas nav iespējams, jo tās jau sastapsies pavisam drīz, ja vien neizkritīs laukā priekšlaicīgi. Sakarā ar to es esmu nolēmis, ka labprāt finālā redzētu "Wolves'' un ''Inter''. Uzskatu, ka Mančestras komandai ir paveicies ar pretiniekiem, ja salīdzinām ar, piemēram, ''Roma'', kurai pretim nāk ''Sevilla''.

Lai arī kā tur būtu, priecājos redzēt, ka komanda, kas izsita mūsu pašu ''Riga FC'', ir tikusi cienījami tālu (''Copenhagen'').


Foto: uefa.com

Un šādi te izskatās situācija Čempionlīgā. Kas mani kā futbola fanu ļoti iepriecina, ir fakts, ka finālā noteikti spēlēs viena no šīm četrām komandām - ''RB Leipzig'', ''Atletico'', ''Atalanta'' vai ''PSG''. Jāsaka gan, ka Parīzes (PSG) spēlēšanas stils man nekad nav paticis, tāpēc viņi viennozīmīgi nav mani favorīti, turpretim es būšu vairāk kā priecīgs finālā redzēt itāļu ''Atalantu'', jo spēle, ko viņi ir demonstrējuši tiktāl, ir lieliska!

Ja skatāmies vēl nepieminētos dueļus, tad, manuprāt, tālāk tiks Madrides ''Real'', ''Lyon'', ''Napoli'' un Minhenes ''Bayern''. Kāpēc ''Napoli'', nevis ''Barcelona''? 'Pēdējās spēles, ko aizvadījusi ''Barcelona'', ir ļoti nepārliecinošas. Gan es, gan vairāki šī spāņu granda atbalstītāji, cer, ka nākamajās prezidenta vēlēšanās no amata tiks atlaists kluba pašreizējais prezidents Bartomeu, jo viņš nespēj kvalitatīvi pildīt savus pienākumus. Vismaz noteikti ne tik lielam klubam kā ''Barcelona''.

Kā jūs domājat? Droši izsakiet savas prognozes komentāru sadaļā.