• Gustavs Rolands Ražinskis

Čempionu līgas ceturtdaļfinālu pirmās atbildes spēles

Jau šovakar plkst. 21:45 mūs priecēs divas 2020./2021.gada sezonas Čempionu līgas ceturtdaļfinālu spēles, savstarpēji tiekoties ''Paris Saint-Germain'' ar ''Bayern Munchen'' un ''Chelsea'' ar ''Porto''.

Attēls: cbssports.com

''Paris Saint-Germain'' pret ''Bayern Munchen''

Spēle notiks Francijā, Parīzē - ''PSG'' mājas stadionā. Zinot, ka iepriekšējā spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Parīzes vienība, ''vienkāršākais'' veids, kā Vācijas komandai tikt tālāk, ir uzvarēt ar 2:0, taču es tiešām šaubos, vai mājniece to pieļaus. Neskatoties uz to, ka Francijas augstākajā līgā ''PSG'' neiet tik viegli, cik citus gadus, Čempionu līgā viņi ir praktiski neapturami. Nebrīnīšos, ja tieši viņi iekļūs finālā. Tieši pretēji ir ''Bayern Munchen'' komandai, kuri savā līgā ir pirmie, turklāt ietur diezgan drošu 5 punktu distanci ar otrajā vietā esošo ''RB Leipzig''.


Domāju, ka ''PSG'' šovakar redzēsim šādā sastāvā: (4-2-3-1) vārtos Navas, aizsardzībā Dagba, Pereira, Kimpembe un Diallo, uz aizsardzību tendētie pussargi būs Gveje un Paredess, uzbrūkošie pussargi būs Di Marija, Neimārs un Drakslers, taču uzbrukuma smailē neviens cits kā Mbapē.


Diemžēl ''Bayern Munchen'' nevarēs palīdzēt komandas bombardieris Levandovskis, tāpēc pieļauju, ka viņi laukumā dosies sekojošā sastāvā: (4-2-3-1)

vārtos Noiers, aizsardzībā Pavārs, Boatengs, Alaba un Deiviss, uz aizsardzību tendētie pussargi būs Kimmihs un Martiness, uzbrūkošie pussargi būs Sanē, Millers un Komans, savukārt uzbrukuma smailē Šopu-Motings.


Vēlos, lai uzvar ''Bayern Munchen'', taču arī ''Paris Saint-Germain'' ir pelnījuši tikt tālāk!Attēls: youtube.com

''Chelsea'' pret ''Porto''

Interesanti, ka abas spēles aizvada vienā un tai pašā stadionā - ''Ramon Sanchez Pizjuan''', kas, kā zinām, ir ''Sevilla'' mājas stadions. Pirmo maču uzvarēja ''Chelsea'' vienība ar 2:0, respektīvi atstājot savus vārtus neskartus. ''Porto'' būs ļoti grūti tikt tālāk, ņemot vērā, ka pirmajā mačā skaitījās mājniece. ''Vienkāršākais'' veids, kā Portugāles komandai tikt tālāk, ir uzvarēt ar 3:0, taču es esmu drošs, ka ''Chelsea'' vienība, kura ir labi ''ieskrējusies '' Tuhela rīcībā, to tā neatstās.


Manuprāt, ''Chelsea'' laukumā dosies šādā sastāvā: (4-3-3)

vārtos Mendijs, aizsardzībā Aspilikveta, Silva, Kristensens un Džeims, pussargu līnijā būs Kovačičs, Kantē un Alonso, savukārt uzbrukumā būs Ziekss, Maunts un Žirū.


Pieļauju, ka ''Porto'' spēlēs ar šādu sastāvu: (4-3-3)

vārtos Markesins, aizsardzībā Manafa, Mbemba, Pepe un Sanusi, pussargu līnijā būs Korona, Uribē un Oliveira, uzbrukuma frontē Otāvio, Marega un Taremi.


Šai mačā esmu par ''Chelsea'' komandu!